Závislost 2/2

27. března 2008 v 21:47 | Seiyuu |  + Originální tvorba
Pokračování povídky Závislost. O jakou závislost jde, to už je sna naprosto jasné:-DVrazil do dveří od záchodů, až jimi skoro prolétl. Nemusel se rozhlížet dlouho. Shiro ležel na zemi, nad ním se skláněl Sakae. Yukimu se zatmělo před očima. Oba byli napůl nazí! Naprosto nepřemýšlel o tom, co dělá. Srazil Sakaeho z přítele. Nějak mu páskem převázal kalhoty a s úsilím ho zvedl na nohy. Na Sakaeho se ani nepodíval.

Shiro byl namol opilý, nemohl sám ani stát. Yuki se s ním jakž takž propotácel před bar, ale věděl, že domů ho sám neodtáhne. Naštěstí se za ním vynořila střízlivá Tori.

"Varovala jsem Sakaeho, ať to nedělá," pronesla rozčileně. "Neposlouchal mě, blbec. Chceš pomoct?" nabídla vděčnému chlapci. Společně se jim podařilo napůl dovléct Shira domů. U dveří od bytu chlapec Tori ulehčeně poděkoval. Klíče od bytu měl, přítel mu je dal už dávno. Složil ho na postel a sám si sedl na židli v kuchyni.

Kde se stala chyba? Tohle jsem přece chtěl, ne? Aby se Shiro odnaučil být na mě závislý. Ale jak tam byl se Sakaem… Yuki vztekle zatnul pěsti. Žárlivost v něm hlodala jako kyselina. Už nic takového! Shiro je MŮJ! To já ho miluju…Až teď si to uvědomil v celé šíři. A že na to potřeboval něco takového… Snažil se přesvědčit, že se to stalo jen kvůli tomu, jak se jeho přítel opil. Jak ho Sakae opil. Jo, za všechno může Sakae! Omyl, za všechno můžu já, pomyslel si hořce. Seděl v kuchyni dlouho, až se mu oči začaly klížit a on usnul.

Nemohl spát dlouho, když se celý rozlámaný probudil, bylo teprve šero. Nebo ho probudilo zasténání z vedlejšího pokoje. Shiro se probudil se šílenou kocovinou. Yuki přešel za ním.

"Shiro..?" hlesl. Přítel mu věnoval zmučený pohled.

"Chceš kafe?" povzdychl si chlapec. Mladík lehce kývl. V obličeje byl bledý jako stěna a měl lehký nádech do zelena.

"A aspirin, jestli ho najdeš v lékárničce, prosím," zachraptěl. Yuki kývl a donesl mu ho se sklenicí vody. Shiro chvíli podřimoval. Než se vybatolil z postele, bál se, že to nestihne a na záchodě prášek vyzvracel. V té malé místnůstce strávil převážnou část dopoledne. Yukimu ho bylo líto tak, že skoro odezněl i ten nesnesitelný pocit křivdy. Když se Shiro vysíleně vrátil do postele, postavil před něj velký hrnek s kávou. Shiro mu poděkoval jen pohledem.

"Tohle je nejhorší zážitek v mém životě," hlesnul slabě, když se napil. "A navíc mám okno. Moc si toho nepamatuju," dodal zkroušeně. Yuki nic neříkal, jen podezřele mlčel. To se mu nepodobalo. Jak chlapce znal, měl by si ho uštěpačně dobírat.

"Yuki, děje…stalo se něco?" zpozorněl. Chlapec po chvíli váhání zavrtěl hlavou.

"Ne, nic se nestalo, vyspi se," opáčil bezbarvě a šel se do kuchyně najíst. Shirovi znovu postavil na kafe. Mladík neměl sílu zjišťovat příčinu Yukiho odtažitosti. Vzal si druhý aspirin a usnul.

Když se k večeru probudil nesmírně ho překvapilo, že je u něj chlapec pořád.

"Chtěl jsem se ujistit, že jsi v pořádku," odpověděl Yuki na nevyřčenou otázku. Seděl za stolem a četl si. Shiro si sedl naproti němu.

"Yuki, co se děje?" zopakoval znepokojeně svou dřívější otázku. A štvalo ho to okno. Že by to spolu nějak souviselo? Z celého srdce doufal, že ne.

"Nic," odsekl popuzeně chlapec.

"Yuki!"

"Nech mě být! Zeptej se Sakaeho, třeba si bude pamatovat víc než ty!" zaječel na něj chlapec a než se Shiro vzpamatoval, bouchly dveře od ložnice. Yukiho oblíbené trucoviště.

Mladík zůstal sedět jako opařený. Co měla ta poznámka se Sakaem znamenat? Pamatoval si, že na něj Yukiho starší kamarád házel zvláštní pohledy, ale dál nic. Že by…? Skoro se mu zastavilo srdce. To ne! Nemohl by takhle ublížit Yukimu! Nejistě zaklepal na dveře od ložnice. Zámek neměly, ale nechtěl se chlapci nutit.

"Yuki…můžu dovnitř? Prosím," hlesl zničeně.

"Je to tvůj byt, můžeš jít kam chceš," ozvalo se kousavě. Shiro kajícně vešel. Yuki k němu seděl zády. Mladík si sedl za něj a zezadu mu položil ruce přes ramena. Chlapec se ani nesnažil ho setřást.

"Nic si nepamatuju…ale jestli se stalo něco…takového, co si domýšlím…strašně moc se omlouvám. Můžeš mi to odpustit?" polkl zahanbeně Shiro. Yuki k němu obrátil obličej a mladík si ohromeně všiml stop po slzách. Chlapec mu zabořil hlavu do ramene.

"Strašně jsem na Sakaeho žárlil. Ty jsi můj, miluju tě," vzlykl částečně bolestně, částečně vztekle. Shirovi se rozšířily oči.
"Yuki!" vydechl a i přes jeho protesty ho dlouze políbil a radostně objal. "Už v životě nebudu pít," zapřísáhl se. Yukimu se zablesklo v očích.

"Pít klidně můžeš. Ale ten zbytek jedině se mnou," ušklíbl se provokativně. Shirovi lehce zrůžověly tváře.

"Moc mě neprovokuj," zamručel potměšile. Yuki si klekl na kolena, takže byl hlavou výš než Shiro.

"Nebo..?" nechal vyznít. Shirovy ruce ho shodily na postel a zajely mu pod triko. Yukimu se najednou vybavilo, jak mu Seichi sahá do kalhot a pocit plný štítivého hnusu. Napjal se jako struna. Shiro se však zarazil a zkoumavě se mu díval do tváře.

"Miluju tě, Yuki," pronesl naprosto vážně. Yukimu se po celém těle rozlil hřejivý pocit tak, jako ještě nikdy. Shiro ho začal líbat a dával pozor, aby se Yuki uvolnil. Přetáhl mu tričko přes hlavu a rty sestupoval níž. U bradavek se zastavil. Yuki se syčivě nadechl, když mu přítel rozepl knoflík u riflí. Ale nezkoušel ho zastavit. Shirova dlaň ho začala dráždit na tom nejcitlivějším místě. Unikl mu tichý sten a pak o něco hlasitější, když se Shiro dostal na holou kůži.

"Shi-ro," zaúpěl. Přítele však plně zaměstnávalo něco jiného. Ústa přesunul k Yukiho rozkroku. Chlapec skoro vykřiknul slastí, kterou mu Shiro způsoboval. Projížděly jím žhavé vlny vzrušení, které ho nutily prohýbat se v zádech a sténat. Nevědomky zajel rukou Shirovi o vlasů.

"Shi-iro…já už asi…" nestihl to ani doříct, když ho přemohla vlna extáze a on se propjal jak luk. Vysíleně padl na postel a rychle oddechoval. Shiro se k němu spokojeně naklonil a Yukiho políbil. Měl zvláštní chuť. Chlapec si uvědomil, co to vlastně je, a zrudnul.

"Omlouvám se," vykoktal. Mladík se zatvářil udiveně.

"Nemáš za co. A navíc jsem ještě neskončil," usmál se poťouchle. Yuki zrudl ještě víc a nervózně polkl.

"Neměj strach. Bolí to jen ze začátku," ujišťoval ho milenec.

"Hned jsem klidnější," trochu křečovitě zažertoval Yuki.

"Nastav ruku," požádal ho Shiro. Chlapec to udělal a mladík mu do dlaně vymáčkl z tubičky trochu gelu.

"Co to je?!" zděsil se. Shiro neodpověděl, jen zavedl jeho ruku dolů, ke svému klínu.

"Zkus hádat," usmál se nakonec. Yuki nervózně sevřel dlaň, aby se gel dostal tam, kam měl. Pohyboval přitom rukou tam a zpátky. Mladík slastně přivřel oči.

"Už to nevydržím. Chci tě, Yuki," vydechl a chlapce nadzvedl. Když o něj vnikl, Yuki vykřikl.

"To bolí, Shiro!" vzlykl.

"Uvolni se, Yuki," poroučel mu přerývaně milenec. Jeho vzrušení dosahovalo maxima. Tak dlouho po Yukim jen toužil a teď..! Nemohl to už dál oddalovat. Chtěl se vymanit z jejich sevření, ale chlapec to poznal a nohama si ho ho přirazil zpátky k sobě.

"Yuki…!" zasténal Shiro a propnul se v orgasmu. Yuki zasténal taky. Zrovna se mu to začínalo líbit. Unaveně se položili vedle sebe a v těsném obětí usnuli.

***

Příjemně studená voda stékala Yukimu po zádech, až mu naskakovala husí kůže. Shiro stál těsně za ním tak, že se jejich těla dotýkala a neskonale něžně mu myl vlasy. Nespokojil se jen s tím, jeho ruce začaly putovat níž.

"Shiro!" s hranou přísností ho napomenul Yuki. Nepomohlo to.
 


Komentáře

1 punki punki | Web | 28. května 2008 v 21:44 | Reagovat

pěkná povídka, hezký nápad. ale je to docela zmatené, občas nevím, kdo co říká a dělá. možná by to chtělo trochu přepracovat, ale jinak pěkné :)

2 Ni-chan Ni-chan | Web | 6. června 2008 v 13:54 | Reagovat

Souhlasím je to skvělá povídka tak jen tak dál.XD

3 Amanda Amanda | Web | 20. července 2008 v 11:21 | Reagovat

sugoi!!! :)

4 sisi sisi | Web | 16. listopadu 2008 v 14:38 | Reagovat

Když už jednou tak proc ne vickrat mno ne?MUhaha

5 Gel-chan Gel-chan | Web | 21. srpna 2009 v 10:27 | Reagovat

Nádheně napsaná povídka :P. [1]: punki má pravda někdy nešlo poznat kdo co dělá .. ale povedlo se ti to :D.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.