Intermezzo (HP preslash)

22. dubna 2008 v 8:36 | Seiyuu |  + Lekce tajů nejvyšších (dokončeno)
Tady si Seiyuu trochu hrála xDD Když už jsem tenhle cyklus rozjela, mám chuť v něm ještě chvíli pokračovat xP

P.S.: Za beta-read děkuji Míle:-)Snape seděl ve své pracovně nad kusem pergamenu a váhal. Posílal Brumbálovi pravidelnou zprávu o tom, jak Potter pokračuje. Jistě, noční můry prozatím ustoupily díky speciálním hodinám, které mu Snape po večerech věnoval, ale jak má tohle napsat řediteli? Rozhodl se pro diplomacii.

Potter projevuje určité pokroky v Nitrobraně, přesto je stále ještě neschopný vrátit se do normálního školního života. Noční děsy částečně ustaly. SS

Spokojeně si prohlédl zprávu a vložil ji do zobáčku magické sošky sovy. Té zajiskřily oči a s tichým puf zmizela. Snape se s výdechem opřel do křesla. Je jasné, že řediteli bude muset časem přiznat barvu, ale tento okamžik hodlal oddalovat co nejdéle. Protože v případě otevřeného rozhovoru by padla otázka proč. Proč vlastně spí s Potterem? Severus zaskřípal zuby, ale sám sobě nelhal. Má pro něj prostě slabost. Když ty zelené oči, tak podobné očím Lily, pokryje závoj rozkoše, když se vytratí ta Potterova zatracená arogance po otci, je dokonale rozkošná bytost.

Snape málem vyprskl čaj, kterého si právě usrkl. Právě teď si o Potterovi pomyslel, že je rozkošný?! Tak tohle už je zlé... Poprvé byl přesvědčený, že tím, co dělá, když vyhovuje vlastní tělesné žádosti, je touha pomstít se jeho otci. Jenže to nedávalo smysl. Kdyby to tak bylo, nebyl by s Potterem tak jemný. Nestaral by se o to, jestli se mu to líbí - prostě by si ho vzal a pak se zpovídal před Brumbálem. Přišel na to rychle. Proč tedy s Potterem spí? Druhé logické vysvětlení by bylo, že si tak vynahrazuje to, co se nepovedlo s Lily. Jenže Potter má po Lily jen ty oči...a možná o trochu snesitelnější charakter než jeho otec (ale ne o moc). Severus někde uvnitř cítil, že tohle vysvětlení taky neprojde.

Aktuálně se snažil přesvědčit se, že sex je prostě potřeba. Vzhledem k tomu, jak dlouho jsou spolu zavření v jednom domě, je to přece přirozené, ne? Ne. Kdyby byl Potter holka, bylo by to něco jiného. Takhle Snape vzápětí přišel o další výmluvu. To, co mu vylučovací metodou vycházelo, se mu moc nezamlouvalo. A slovu láska se vyhýbal jako čert kříži.

Tak proč teda?

Harry se převaloval v posteli a namáhal si hlavu s tím samým. Proč s ním Snape spí a proč to on dovolí? Jasně, líbí se mu to. Ale tohle přece není přirozené. Kdyby se mu to jen líbilo, připadal by si znechuceně a využitě. Ale to ani nehrozilo. Naopak se na každý večer těšil. Na Snapeovu změněnou osobnost, jeho studené prsty, které se postupně zahřívaly, něžné polibky, sem tam úsměv prostý jakékoliv jízlivosti.

Harry si na rozdíl od Snapea dokázal připustit, že ho má minimálně rád o dost víc než jako žák učitele (ono to v případě Snapea zase není tak těžké, pokud zrovna neučí). Co vlastně bude, až se oba vrátí do Bradavic? Vrátí se všechno do starých kolejí? Harry nad tou možností chvíli ustrnul. Vadilo by mu to? Určitě ano, zvykl si na Snapeovu tělesnou přítomnost...ale to přece neznamená, že by si nevystačil s někým jiným...nebo ano? Zkusil si představit sebe s nějakou holkou - třeba Cho Changovou, a pak ji srovnat se Snapem. Pokud odložil citovou stránku věci, vyhrál to Snape. A s city? Taky Snape.

Neklidně se zavrtěl. Jak to teda je? Jednou se do Bradavic vrátí a co pak? Tak nějak Harry vůbec nechtěl, aby skončily noční randevouz s profesorem lektvarů. Tak si to přiznej. Ty ses úplně normálně zamiloval do toho starého pavouka! ozval se mu potměšilý hlásek v hlavě. Jenže on je v noci úplně jiný než normálně! A není až tak starý... odporoval chabě Harry. Tak si s ním o tom promluv a budeš vědět, na čem jsi. To bylo jediné rozumné řešení, na které Harry přišel a zároveň to, do kterého se mu chtělo míň než do Zapovězeného lesa.

Když lehce vrzly dveře, hodil ty úvahy za hlavu. Otočil se a zelené oči se střetly s černým neproniknutelným pohledem. Snapeovi stačil jediný pohled, aby věděl, že Potterovi se honilo hlavou skoro totéž, co jemu. Lehce se pousmál a Harry mu úsměv automaticky oplatil. Už neschovával tváře rudé studem do polštářů.

Příjemně studená ruka se ho dotkla mezi lopatkami a výmluvně přejela po páteři až ke kostrči. Harrymu se zrychlil tep.

 


Komentáře

1 Peggy Peggy | 22. dubna 2008 v 8:47 | Reagovat

Ááááááááááááááááááááááááááá !!! Doufám, že v tomhle cyklu budeš pokračovat ještě dlouho :))) Je to naprostá nádhera. "Noční děsi částečně ustaly" - to se nedivím, myslím, že by ustaly každému :)))

2 Peggy Peggy | 22. dubna 2008 v 8:48 | Reagovat

*děsy*

3 ravenablue ravenablue | 22. dubna 2008 v 11:37 | Reagovat

Ahoj Seiyuu. Moc krásná kapitolka. Opravdu se překonáváš. Ty noční děsy mě fakt dostaly. Těším se na další pokráčko. Moc děkuju

4 Rose Rose | 24. dubna 2008 v 17:15 | Reagovat

Noční děsíky, to je dobře že je Sevík umí tak krásně léčit, mucíky, mucíky.

5 Profesor Profesor | Web | 28. května 2008 v 16:51 | Reagovat

Eh. Pěkné.

6 Zuzana Zuzana | 12. září 2014 v 13:08 | Reagovat

Správa pre Albusa ma pobavila:D
Tie ich myšlienky boli skvelé. TEším sa na to, keď si obaja priznajú, že sa zamilovali:)

7 sisi sisi | 10. srpna 2015 v 21:38 | Reagovat

Brumbálova sovičková soška je báječná, posílání dopisů přenašedlem se vyplatí. Geniální. Harryho je mi léto, protože je zavřený v tom hrozném domě s chlápkem, který je dost stár, aby byl jeho otcem, ale v této povídce je mu opatrovníkem, nespadají k tomu jisté povinnosti, jako třeba věcné břemeno( něčeho se zdržet, neco strpět, na něco zapomenout)? Povinnosti pedagogického rázu např. v sexuální výchově splnil v minulé kapitole, ale to jsou opravdu jen praktická cvičení, popř. zkušební testy a u kouzelníků se v podstatě jedná o rozšíření výuky primární magie - magie těla, zkrocení sexuální magie. Díky, je to zábava. 8-)  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.