Nejlepší lék na žal (HP slash 15+)

22. dubna 2008 v 22:47 | Seiyuu
Tahle povídka se časově řadí mezi povídky Noční můra a Svítání. Je tu jen tak pro pořádek, abych nějak vyplnila ten časový skok, nicméně doufám v nějaké ty komentíky xD

Byl nádherní jarní den. Slunce provokativně zářilo a po ranním deštíku všude voněla mokrá tráva. Cestu pohřebního průvodu lemovaly rozkvétající stromy. Ten, koho se tohle všechno dotýkalo nejvíc, to však nevnímal a i kdyby, nedokázal by to ocenit. Právě mu pochovávali bytost, kterou miloval víc než vlastní život.
Když procesí zastavilo a rakev spustili do čerstvého hrobu, z očí mu nezadržitelně proudily slzy. Nestyděl se za ně. Stejně okolí nevnímal. Měl oči jen pro rakev a nový, běloskvoucí náhrobní kámen. Byla na něm fotka mladé rozesmáté ženy a zlatým písmem vyvedený nápis Milovaná dcera a manželka Ginevra Potterová. Ta písmena se Harrymu rozmazávala před očima.
Když zasypali hrob, teprve mu to došlo. On už Ginny nikdy neuvidí, neobejme ji, nepolíbí. Ginny je pryč. Zabraný do svého žalu by si vůbec nevšiml zahalené postavy, která přišla položit růži na hrob dlouho po tom, co tam zůstal jen Potter, ale po chvíli váhání návštěvník zamumlal: "Upřímnou soustrast, Pottere." To si i Harry uvědomil, že vedle něj někdo stojí. Dokonce i bez obvyklého jízlivého tónu poznal, kdo to je a nemohl to pochopit. Co dělá Malfoy, Draco Malfoy, na pohřbu jeho milované Ginny? Nevymáčkl ze sebe ani slovo, ale Malfoy, očividně v rozpacích, ho pozval na panáka. A tak to vlastně všechno začalo.
Odpoledne se přehouplo ve večer a ten v noc. Harry měl v žilách snad víc alkoholu než krve. Draco mu celou tu dobu dělal společnost, aniž by sám vlastně věděl proč. Nikdy by to Potterovi nepřiznal, ale měl Ginny taky rád. Zbožňoval její přímočarou, srdečnou povahu a ostrý jazýček. Nikdy se ji ale nepokusil získat. Měl silný pocit, že prostě patří s Potterem k sobě. Nedokázal si ji představit po svém boku...a ani to raději nezkoušel. Ale teď byla mrtvá a v pohledu na zlomeného Harryho bylo cosi dětsky dojemného. Navíc Draco zjistil, že po jisté zkušenosti jeho tělo reaguje už jen na muže. Netýkalo se to citové stránky, jen tělesné. Od doby, kdy ho otec předhodil Voldemortovi ho však žádná žena nedokázala tělesně vzrušit. Na rovinu si přiznával, že jeho náhlá dobrosrdečnost vůči Potterovi nebyla tak úplně bez vedlejších záměrů.
Když už to vypadalo na otravu alkoholem, přemístil je oba do svého Londýnského bytu a použil na Harryho Střízlivějící zaklínadlo. S nepatrně zlomyslným úšklebkem pak naslouchal dávivým zvukům z koupelny. Stejně Potter nevystřízlivěl úplně, vypil toho opravdu moc. Pro Dracovy záměry však jeho lehká přiopilost stačila víc než bohatě. Nasměroval zničeného Harryho do sprchového kouta.
"Proč to..dě...áš?" zamumlal Potter, když mu Malfoy přes hlavu stahoval košili a z boků kalhoty. Draco se jen pousmál, neodpověděl. Vyhrnul si rukávy, pustil na Pottera proud studené vody a vrazil mu do ruky kouzelnou mycí houbu. Tak ho tam nechal. Těšil se na zbytek noci. Houba voněla magickým afrodiziakem. Potter nebyl první, koho tu mladý Malfoy měl. Zval si sem různé muže. Musel, sex se pro něj stal potřebou, jinak nebyl schopen snášet noční děsy, ve kterých stále znova prožíval onu noc.
Pomalu, s rozmyslem se svlékl a plácl sebou do měkké peřiny své dvoulůžkové postele. Ležel na zádech a poslouchal zvuky tekoucí vody z koupelny. Když ustaly, příjemně ho zašimralo ve slabinách. Pottera prostě svede a hotovo. Uslyšel tápavé kroky a vzápětí zmatené zamumlání: "Malfoyi?" Podle hlasu poznal, že Potter vystřízlivěl víc, než s tím Draco počítal. Nevadí, bude to zajímavější. Posadil se a elegantně vstal. Na rozdíl od Harryho, který měl kolem beder alespoň ručník, byl Draco celý nahý. Ve světle jediné lampy jeho štíhlé, alabastrové tělo téměř zářilo. Harry se zarazil.
"Líbím se ti, Pottere?" nesnažil se Malfoy ani moc maskovat své úmysly. Je z tebe prachsprostá děvka, ozval se mu v hlavě čistě malfoyovský hlásek. Ano, kdysi by tak hrdý byl. Ale to patří do minulosti, proto ten hlásek zahnal a popostoupil o pár kroků směrem k Harrymu.
Potter jen zíral na to bílé tělo. Popravdě řečeno bylo na muže velice krásné. Štíhlé a přece se pod jemnou kůží rýsovaly šlachovité svaly. Polkl.
"Ano," přiznal. Ale ani alkoholem nebyl omámený natolik, aby se nepozastavil nad prapodivností téhle situace. Proč je vůbec tady, polonahý, s dokonce úplně nahým Malfoyem? A proč ho pohled na jeho téměř étericky krásné tělo zasahuje až do slabin?
Draco mu nechtěl dát možnost přemýšlet. Potřeboval to, chtěl to a hned. Tanečním krokem se přitulil k Potterovi a než se ten nadál, přitiskl mu svá ústa na jeho. Harry málem odskočil, ale Draco mu stačil ovinout ruce kolem šíje a zaplést mu je do mokrých vlasů. Ty dobyvačné rty byly tak hebké a horké...! Vyslaly Potterovi do slabin vlnu vzrušení. Na chvíli zapomněl, s kým se líbá a pootevřel ústa. Draco toho využil a směle propletl jejich jazyky. Harry se nechal tím vášnivým polibkem strhnout a chvíli se přetlačovali, než se Draco s tichým výdechem podvolil. Slabinami se tiskl k Harrymu, proto s potěšením zaznamenal, že jeho snaha nese kýžený efekt v podobě Potterova vzrušení. Nedal mu ani vteřinu navíc, aby se stihl vzpamatovat. Jeho šikovné ruce zabrousily do Harryho klína, kde třely a laskaly tak dlouho, dokud nedonutily Harryho sténat.
V nejlepším, těsně před vyvrcholením, se Draco odtáhl. Provokativně se složil na postel a gestem zval Pottera k sobě. Vyšlo mu to. Harry se kdovíproč aktivně zapojil a Malfoye následoval. Klekli si naproti sobě, jako by postel měla být bojištěm o dominanci. Ale Draco chtěl mít jen přístup k Potterovým bradavkách, k celému jeho tělu. Laskal jeho provoněnou, hebkou a opálenou kůži, pod kterou se rýsovaly pevné svaly, zuby, jazykem i rty. Zajíkl se, když Harry našel místo pod dolní čelistí a začal ho tam vášnivě líbat. Ze rtů mu unikl tichý povzdech.
"Ginny..." Draco se málem odtáhl a zlostně zatnul zuby. To tedy ne!
"Nejsem žádná Ginny. Teď objímáš ," zasykl mu do ucha a lehce ho kousl do ušního lalůčku.
"Draco...?" Jako by si to Harry teprve teď plně uvědomil. Trochu se odtáhnul, ale Malfoy přitiskl svá ústa pevně na jeho.
"Ano, Draco, ne Ginny. Vezmi si mě, Harry," zavrněl mu svůdně jeho jméno do ucha. Ladně sjel na všechny čtyři.
"Vezmi si mě," zašeptal jako svá vlastní ozvěna. Svádět dokázal Draco mistrovsky. Harryho mysl utrpěla žalem i alkoholem, proto vlastně uvítal tuhle nabídku. Kdyby byl Draco žena, zhnuseně by ho odstrčil. Žádná žena se už nikdy nebude moct vyrovnat Ginny. Ale Malfoy byl beze vší pochybnosti muž. A dokonce velice krásný mladý muž, který ho tu sváděl a bezostyšně se mu nabízel. Potterovi se nechtělo řešit nějaká dilemata ve smyslu 'vždyť jsme oba muži'. Chtěl uspokojit svou touhu a Draco ho vzrušil až na únosnou míru.
Bez přípravy na něj nalehl. Draco vyrazil krátký výkřik bolesti, která však přecházela ve slast. Toužil po té bolesti, bez ní mu sex připadal prázdný, nenaplněný. Zřetelně cítil, jak se v něm Harry pohybuje. Sténal vzrušením a zároveň vzlykal bolestí. Když jeho útroby zalilo teplo, neudržel se a udělal se.
Chvíli na sobě jen tak leželi a prudce oddychovali. Když se Potter z Draca stáhnul, ten jen syknul, ale nechtělo se mu otáčet a ukazovat Potterovi své mokré tváře a oči zarudlé od slz. Nenáviděl se. Tohle chtěl, jen tohle ho dokázalo uspokojit - a za to se nenáviděl a opovrhoval sám sebou.
Harry se položil vedle něho a za chvíli se pokojen neslo pravidelné oddechování. Draco však ještě spát nechtěl. Nejprve šel do koupelny, aby ze sebe smyl stopy divokého sexu. Voda měla na bílých kachličkách nádech do červena. Dracovi však stačil jen líný pohyb hůlkou, aby si ošetřil to nepatrné zranění. Konečně i on zalehl vedle Pottera čistý a uvolněný. Noční můry nepřišly...
 


Komentáře

1 Peggy Peggy | 23. dubna 2008 v 18:00 | Reagovat

Tak už vím, co se stalo "tenkrát" ... ... ... zajímavý, ale účinný boj proti žalu :))) Teď už jen co se stane, až se Draco probere v Bradavicích, v Harryho komnatách, nahý v posteli s výše zmíněným učitelem Obrany, po mírně bouřlivé koupeli :)))

2 ravenablue ravenablue | 23. dubna 2008 v 19:13 | Reagovat

Co dodat, abych se pořád neopakovala? Snad to, že předchozí dva díly mám už přečtené nejmíň třikrát. Sice mám radši pár HP/SS, ale to nemění nic na tom, že je to úžasná povídka.

3 Seiyuu Seiyuu | 23. dubna 2008 v 19:33 | Reagovat

ravenblue: Mě nevadí, že se pořád opakuješ xD Jsem ráda, že se moje povídky líbí;-)

4 Janica Janica | 21. května 2008 v 21:14 | Reagovat

Dobrý, moc dobrý.. Díky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.