Shadowless (15+)

27. dubna 2008 v 17:39 | Seiyuu |  + Loveless Stories
Dlouho očekávané vyvrcholení xDDD

"Cože?!" vytřeštil Ritsuka oči a vzápětí zrudnul. Nagisa-sensei si ho pobaveně prohlížela.
"Já ti to klidně zopakuji. Nejjednodušší cesta, jak vytvořit to nejsilnější pouto, je vyspat se se svým Fighterem a pak ho označit svým jménem."
"Jako Seimei?" špitl chlapec.
"To už záleží na tobě," mávla Nagisa znuděně rukou a nechala bezradného Ritsuku stát u dveří jeho pokoje. Ten je zíral. Spát se Soubim? To jako...? polkl a radši zapadnul do pokoje. Jeho Fighter tam naštěstí ještě nebyl - z koupelny se ozýval zvuk tekoucí vody. Ritsuka děkoval všem svatým za tu drobnou laskavost - i tak byl rudý až po špičky oušek. Hlavou mu běželo stádo splašených myšlenek. Zhluboka dýchej, uklidni se. To bude dobrý... Snažil se přesvědčit.
Mezitím zvuk tekoucí vody utichl a Soubi se zjevil ve dveřích. Zvláštně se usmíval. Sotva ho chlapec uviděl, zase zčervenal.
"Ritsuko, koupel je připravená," překvapil ho.
"Ja-jaká koupel?" zakoktal se chlapec. Soubi ho beze slova zvedl do náruče.
"Hej, pusť mě! Soubi, já umím chodit!" bránil se symbolicky Ritsuka.
Prostorná vana byla naplněná vodou, ze které stoupala pára, a hustou pěnou. Fighter Ritsuku postavil a stáhnul mu z ramen krátký kabátek.
"Co to děláš, Soubi?" položil zaskočený chlapec spíš řečnickou otázku. Že ho Soubi svléká bylo velice zřejmé. Když mělo dojít na kalhoty, Ritsuka se mu vytrhnul.
"Já sám," polknul. V tom okamžiku zhasla všechna světla. Tmu rychle nahradilo tlumené světlo z malých plamínků, které začaly rotovat po místnosti. Ritsuka si dodal odvahy, vysvlékl ze sebe zbytek oblečení a vklouzl do vody. Byla příjemně horká, ale chlapce mnohem víc zaměstnával pocit Soubiho přítomnosti a vědomí vlastní nahoty. Neodvažoval se hádat, co bude dál. Uslyšel, jak se Fighter pousmál.
"Dej si na čas, Ritsuko," pohladil ho po tváři, lehce ho zatáhl za pravé ouško a nakonec ho políbil do vlasů. Pak ho zanechal samotného.
Samozřejmě, že Soubimu nemusel nikdo říkat, jak znásobit sílu pouta mezi Fighterem a jeho Sacrifice. Nemohl se dočkat.
Konečně klaply dveře a zabalený do osušky se nervózně zastavil ve dveřích Ritsuka. Soubi seděl na posteli a usmíval se na něj. Roztáhl ruce ve zvoucím gestu.
"Pojď ke mně, Ritsuko," snížil hlas a snažil se, aby to znělo trochu povzbudivě. Chlapec vypadal skoro vystrašeně. Ale pak přece jen přešel místnost a nechal se obejmout. Muž ho dlouhými tahy hladil po zádech. Ritsukovy prsty se mu křečovitě zarývaly do ramen.
"Soubi...Ať...ať je to za mnou rychle," zatřásl se mu hlas.
"Je to rozkaz?"
"N-ne, je to prosba." Soubi se spokojeně zasmál.
"Není se čeho bát. Víš, že bych ti nikdy neublížil," zašeptal mu do ucha, než mu začal líbat krk. Ritsukovi uniklo tiché zajíknutí. Nikdy předtím netušil, jak citlivou má kůži na krku a šíji. Když ho Soubiho dech pošimral na uchu, trochu se uchichtnul a otřel svou tvář o Soubiho. Možná to přece jen nebude tak zlé. Jenže...já vlastně ani pořádně nevím, co Soubi vlastně chce dělat! uvědomil si. Zavřel pevně oči.
"Pokud se cítíš bezpečněji, nedívej se," zašeptal Fighter. Položil chlapce na záda, aniž by ho přestal hladit a líbat. Aniž by si to Ritsuka plně uvědomil, stáhl z něj osušku.
Ritsuka nedokázal zůstat ve tmě. Potřeboval vidět, co Soubi dělá. Jejich pohledy se střetly. Přesně v tom okamžiku sjela Fighterova dlaň do jeho klína a Ritsuka se zajíkl. Nebylo to rozhodně nepříjemné, ale...ale...Chlapec si zkousl ret, aby nezasténal nahlas. Nechápal reakce vlastního těla. To vzrušení, které se soustředilo v podbřišku a vysílalo mu slastné jehličky do každého kousku těla, kterého se Soubi byť jen letmo dotknul. Fighter ho vášnivě políbil a Ritsukova odpověď překvapila oba dva. Ovinul mu ruce kolem krku a přitiskl se k němu co největší plochou svého těla.
"Soubi..." zalapal po dechu, když se jejich rty rozpojily. Soubi se překvapivě posadil. Ritsuka byl chvíli zmatený, ale Soubi ho nenechal moc přemýšlet a přitáhl si ho k sobě.
"Pomůžeš mi?" zeptal se polohlasně a zatahal za vlastní košili. Chlapcovy už teď červené líce nabraly ještě tmavší odstín. Prsty se mu chvěly, když rozepínal knoflíček po knoflíčku. U psu se zastavil a zvedl nerozhodné, bojácné oči k Soubimu. Ten nereagoval, jen se potutelně usmíval. Ritsuka tedy váhavě vytáhnul košili z kalhot, dorozepínal ji a stáhl ze Soubiho ramen. Přitom si skousl ret, když dlaněmi přejel po starých jizvách. Většinu z nich způsobil Seimei, to už věděl.
U kalhot odvahu ztratil a trochu se stáhnul. Soubi ho tedy povzbudil letmým pohlazením. Ritsuka tedy zavřel oči a jen po hmatu rozepnul i knoflík a zip u kalhot. Reakce Soubiho těl, kterou nemusel mimochodem ani vidět, protože ji zničehonic cítil ve vlastní ruce, ho nepokrytě vyděsila. Schoulil se do klubíčka.
"Soubi...já nem-můžu," skoro vzlyknul. Zašustila látka, jak kalhoty putovaly někam mimo velkou postel. Ritsuka se odmítal na Fightera podívat.
"To je v pořádku, Ritsuko. Strach je potřeba překonat. Věř mi," mazlivě se o něj Soubi otřel. Nechtěl zbytečně protahovat něco, čeho se Ritsuka bál, ale zároveň mu nechtěl zanechat jakoukoliv špatnou vzpomínku.
Z nočního stolku sebral tubičku s gelem a nanesl si trochu na prsty.
"Soubi, co to je?!" vyjekl Ritsuka, když se ho dole dotklo cosi studeného a...a proniklo to dovnitř!
"Je to gel. Neboj, nic tě nebude bolet." Chlapec schoval obličej do Fighterova náručí. Něco...Soubiho prsty (?)...se v něm pohybovalo a chvílemi nepříjemně ho to roztahovalo.
"Soubi...!" zachvěl se jako lístek osiky.
"Ritsuko, nebraň se," ucítil polibek na šíji a prsty vystřídal úplně jiný orgán. Chlapec vytřeštil oči.
"Soubi, ne!" vykřiknul. Pozdě - Fighter se do něho dostal bez problémů. Ritsuku to ostře zabolelo, ale pak najednou narazil Soubi na místo, které prohnalo vlnu slasti celým drobným tělem. Ritsuka zasténal. Jak se Fighter začal pohybovat, steny se změnily v krátké zadýchané výkřiky. Ritsukovo tělo samo vycházelo něžnému útočníkovi vstříc.
Ačkoliv to trvalo krátce, Ritsuka to vnímal jako věčnost, než jím jako uragán proletělo vyvrcholení, které ho zanechalo bezvládně ležet v Soubiho obětí. Pár pohybů a také Soubiho tělo se propjalo ve slastné křeči.
Leželi vedle sebe a příjemně vyčerpaní oddechovali. Ritsuka se stulil jako kotě do Fighterovy náruče, proto ani nezaznamenal, že krůpěje potu na jejich tělech jako by byly tekuté světlo. Soubi to zvědavě pozoroval. Zvlášť, když se ty kapky najednou seběhly dohromady na jejich dotýkajících se hrudích. Ucítil lehké zašimrání a s úžasem si uvědomil, že se zformovaly do písmen.
Na hrudi muže i chlapce se zablýsklo jejich jméno. Nové jméno jako právoplatného Fightera a Sacrifice. Shadowless.
 


Komentáře

1 Ei Ei | 27. dubna 2008 v 17:48 | Reagovat

<3 Och. Dobře napsané, Sei-chan. ^^

Ale... copak Ritsuka-kun neměl na škole sexuální výchovu? ^^;;

2 Falkira Falkira | Web | 19. května 2008 v 11:10 | Reagovat

Kawai :))) To bylo krásné. :))

3 white rabbit white rabbit | E-mail | Web | 24. května 2008 v 14:23 | Reagovat

téda....klobouk dolů......je to úžasně napsané! Já bych k tomuhle nikdy neměla odvahu...ale je to překrásné!

4 Yuiko Yuiko | Web | 20. července 2008 v 11:26 | Reagovat

To bylo kráásný :) jenom mi přesně unikl význam shadowless XD Něco se stínem, ale dohromady si to nedám XD

5 Amanda Amanda | Web | 20. července 2008 v 11:56 | Reagovat

kawai, kawai a ještě jednou kaeai xD!!! a to Shadowless...hmm... loveless je ten bez lásky bo tk nějak tkže... stínová láska? xDDD to je fuk xD

6 Seiyuu Seiyuu | 24. července 2008 v 22:09 | Reagovat

Loveless opravdu znamená "Bez lásky". Shadowless tedy znamená "Bez stínu".

7 gabus gabus | 3. prosince 2009 v 19:19 | Reagovat

NO TAK K TOMU NENI CO DODAT OPRAVDU JE TO SKVELI UPLNE SEM SE K TE OBRAZOVCE PRIBLIZOVALA JAK SEM KONCILA SE CTENIM :D fakt uzasny!!!!!moc moc!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.