Znovuzrození 1. část

26. dubna 2008 v 12:54 | Seiyuu |  + Loveless Stories
Vrhla jsem se na doujinshi své oblíbené mangy a anime - Loveless. Cyklus navazuje na mangu, nikoliv na anime.

Dosavadní děj: Ritsuka i Soubi už vědí, že je Seimei naživu. Dokonce se už setkali a Seimei oznámil Soubimu, že už ho nechce (a stejně ho zneužil k tomu, aby mu umožnil útěk ze Školy Sedmi Měsíců). Nyní jsou tedy Ritsuka a Soubi ve škole pro Fightery a Sacriface.
Víš, že jsem přemýšlel o tom, už tě s sebou nevzít... Soubi stál u okna a pozoroval měsíc. Luna byla v úplňku a její světlo z něj dělalo stříbrnou sochu. Můj nový Fighter...Nisei... Ani se nehnul, ačkoliv ta krutá slova mu zarazila nůž přímo do srdce. Ale od doby, co zjistil, že Seimeiova smrt byla zfalšovaná, to tušil. Ten, kdo vyryl ostrou čepelí své jméno do jeho kůže, ho odhodil pryč.
Nejdřív Ritsu-sensei - Soubi kdysi doufal, že to on nahradí učitelova mrtvého Fightera, ale Ritsu s ním tyto záměry nikdy neměl. Ani když mu vzal jeho dětská ouška a s nimi i nevinnost. Seimei...co byl pro něj? Fighter, nástroj, pes...ale ne přítel. To ne a Soubi té iluzi nikdy nepodlehl. Ale stejně ta slova bolela...I když ne tolik, jak by měla. I přes písmena vyřezaná do jemné kůže na jeho hrdle je nespojovalo pravé jméno. Soubi byl sám. Neměl své vlastní jméno. Jako pes, kterého si pán musí označit...pojmenovat.
Otočil hlavu, aby pohlédl na klidně spícího Ritsuku. Návrat jeho bratra ho taky zasáhl. Musím tu pro něj být. Teď jsem Fighter Loveless. Musím zajít za Nagisou-sensei. Ten její program výměny Fighterů...Musím o tom zjistit víc! Zachvěl se nervozitou. Nejraději by vyběhl zpovídat Nagisu-sensei hned. Místo toho se svlékl a přilehl k Ritsukovi. Měl jeho dětsky nevinnou tvář před očima, dokud neusnul.
"Soubi-kun," kývla mu Nagisa na pozdrav. Potkal ji, když odcházela ze společenské místnosti .
"Nagiso-sensei," pokynul jí lehce hlavou. "Mám na vás otázku." Nagisa pozvedla tázavě obočí.
"V čem spočívá program výměny Fighterů?" šel Soubi přímo k věci.
"Čekala jsem, kdy se na to zeptáš. Ale, Soubi-kun, ten program se týká mých Zero. Tedy týkal, dokud mi ty dvě neutekly," sensei se zlostně zaleskly oči.
"Musí být způsob. Jsem blank Fighter, Nagiso-sensei. Musí být způsob," naléhal Soubi. Žena si zamyšleně skousla ret.
"Možná," připustila. "Popřemýšlím nad tím. Přijď ke mně i se svým Sacrifice večer," mávla rukou a odešla. Soubi se zachvěl. Že by...? Dokázal by přijmout Ritsukovo jméno? Pospíšil si do jejich společného pokoje.
"Ritsuka!"
"Co je, Soubi?" protáhl se chlapec, který zrovna vstal. Fighter mu všechno nadšeně pověděl. Jenže Ritsuka se zamračil.
"Nelíbí se mi to, Soubi. Vzpomeň si, co to udělalo s Youjim."
"To bylo v rámci souboje. Tohle bude jiné. Ritsuko, chci přijmout tvé jméno celou svou duší. Suki da yo," vtiskl mu muž polibek. Ritsuka ho objal.
"Nelíbí se mi to. Copak Seimei...Seimei..." zadrhnul se na bratrově jméně chlapec, ale Soubi tušil, co chce říct.
"Seimei má nového Fightera. Jmenuje se Nisei." Ritsuka na něj vykulil oči.
"Vždyť byl sám!"
"Niseie senseiové chytili. Je uvězněný ve sklepení."
"Ale jak...jak...Seimei má tebe!" rozhořčil se chlapec. Soubi neprojevil žádnou emoci.
"Já jsem tvůj, Ritsuko," šeptnul. Nebo mě ani ty nechceš?
"Samozřejmě, já jen...Vždyť ty jsi musel snést tolik urážek jen proto, že jsi zůstal naživu, a Seimei si jen tak přivedl nového Fightera? Copak jsi nějaká věc?!" Ritsuka se opravdu rozzlobil. Soubi na něj jen vytřeštil oči. Jako by to byla ozvěna jeho vlastních myšlenek. Ale zároveň...
"Já jsem věc. Jsem Fighter," zašeptal a sklopil oči.
"Dost, to nebudu poslouchat. Nejsi žádná věc, Soubi. Ani žádný podřadný tvor. Jsi můj a já jsem tvůj, nebo ne?" vyjel na něj chlapec. Fighter šokovaně vzhlédl, ale pak Ritsuku nadšeně objal.
"Eeek, Soubi!" vypískl chlapec.
"Suki da yo, Ritsuka," přitiskl ho k sobě šťastně Soubi.
Nagisa-sensei celý den přemýšlela nad Soubiho požadavkem. Na výměnu Fighterů mezi Zero existovala kouzla, ale to bylo u čtyř, kteří měli stejné jméno. Soubi, přestože byl blank Fighter, nesl jméno jiné než Ritsuka. Ale on a Seimei pro sebe nebyli zrozeni. Ani pro Ritsuku nebyl žádný Fighter zrozen. Musí to jít. Stačí přetnout pouto Beloved. Jenže tady Nagisa větřila největší problém. Soubiho absolutní podřízenost svému předchozímu pánu byla spíš psychická než magická.
"Ritsu?" zaklepala na dveře ošetřovny.
"Nagiso?" otočila se k ní hlava oslepeného učitele.
"Soubi-kun chce zrušit pouto mezi Beloved. Chce patřit Ritsukovi a obrátil se s tím na mě. Co se týče kouzel to není nic, co sama nezvládnu, ale potřebuju tebe. Soubimu musí být vtištěno, kde je jeho nový pán." dala se do vysvětlování sensei.
"Nemožné," zamítnul to jediným slovem Ritsu-sensei. "Soubi je dokonalý Fighter. Jeho věrnost nelze přesměrovat."
"Nemluv o něm jako o stroji! Sám to chce. Musí to jít!"
"...Zešílí z toho." Hlas učitele zůstával chladný. "Na tom se nebudu podílet." Tím Nagisu dopálil.
"Za to, co se stalo jsi zodpovědný ty! Tak se přestaň chovat jako sobec!" zaječela na něj.
"Jsi moc hlasitá, Nagiso."
"A ty zase moc flegmatický! No dobře, jestli tak strašně chceš, vezmu si do parády Soubiho sama. V tom případě výsledek spadá pod mou školu."
"Ne," probral se konečně Ritsu a zamračil se. "Udělám, co chceš. Ale Soubiho to zlomí." Nagisa v duchu zajásala.
"Dokud to nezkusíš, nepodceňuj je," odsekla a práskla za sebou dveřmi.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.