A co dál? (HP slash 15+)

3. května 2008 v 13:38 | Seiyuu |  + Lekce tajů nejvyšších (dokončeno)
Takový krátký přídavek, abyste se nenudili, než napíšu něco pořádného xD

P.S.: Za beta-read děkuji Míle:-)Těla se proplétala, třela o sebe, svíjela v rozkoši. Na Harrym nezbylo už nic pasivního. Směle vyhledával Severusova ústa, zajížděl mu prsty do vlasů, vycházel mu boky vstříc v divokém rytmu. Nesnažil se kousáním rtů ztlumit výkřiky čiré slasti a Snape je poslouchal jako rajskou hudbu. Rukou, kterou se pohyboval po Harryho erekci, vnímal stále zrychlující se záškuby. Těsně před vyvrcholením sjel dolů ke kořeni a stiskl a zlomyslně se usmál, když Harry téměř vřískl nelibostí.

Zpomalil svoje tempo. Nechával Potterovo tělo poznat a zapamatovat si, kdo jej objímá a komu v této chvíli bezezbytku patří. A Harryho tělo ochotně odpovídalo, zatímco mysl se vznášela v oparu vzrušení. A z toho byla právě drsně vytržena. Harry probodával Severuse podrážděným pohledem. Snape se jen nevinně usmíval a než se Harry nadál, i s ním se převalil na záda. Harry se ocitl na koníčkovi a zalapal po dechu, jak do něj Snape zajel hluboko. Tohle ještě nezkusil a zavrtal stydlivě oči do Snapeovy hrudi, když ho ten vybídl, aby se pohyboval sám. Ale nakonec mírně nadzvedl boky a zase je spustil. Bylo to... dokonalé. A viděl přitom přímo do Severusova obličeje. Ten měl lehce přivřené oči a mírně rozevřené rty. Bledé líce pokrýval slabý ruměnec a hruď se zvedala o trochu rychleji. Harry shledal ten pohled velice vzrušujícím.

Tentokrát jej Snape netrápil. Jak intenzita Harryho přírazů rostla, rukama dráždil jeho pohlaví. Netrvalo to dlouho a Harryho svaly se prudce stáhly v extázi o to bouřlivější, že předtím Snape jeho orgasmu zabránil. Přivedl tím na vrchol i Severuse.

Leželi vedle sebe, příjemně unavení a stále těsně propletení. Harry si mimoděk pohrával se Severusovými vlasy. Jemné pramínky byly čerstvě umyté, momentálně jen lehce zcuchané potem. Jejich jemnost ho fascinovala.

"Pane profesore?" zamumlal.

"U Merlina, Pottere, přestaň s tím profesorem aspoň v posteli," zavrčel Snape.

"Ehm.." ošil se Harry. Je fakt, že s ním spal, ale prostě si nedokázal představit, že by mu řekl křestním jménem.

"Sev...Severusi..." zajíkl se nejistě.

"Vidíš, že to jde."

"Co bude dál?"

"Sprcha, pane Pottere," odbyl nepříjemnou otázku Snape. Harrymu zrůžověly tváře.

"Ehm, to jsem nemyslel. Až se vrátíme do Bradavic, co..." nedokázal to dopovědět.

"S tvými pokroky v Nitrobraně tady strávíš zbytek mého života," rýpl si starší muž. Harry jen zaskřípal zuby. Schválně se odpovědi vyhýbá!

"Noční můry už mám jen výjimečně. I denní záchvaty jsou pryč!" protestoval podrážděně.

"Čemuž se divím, protože v Nitrobraně jsi pořád stejně neohrabaný," ušklíbl se Severus. Teď už Harry dostal chuť ho praštit.

"Schválně se vyhýbát...vyhýbáš odpovědi!" zvýšil rozčileně hlas. Snape k němu otočil své černé oči, které Harryho jako vždy zcela pohltily.

"Chtěl bys vědět, jak to bude s námi pokračovat v Bradavicích?" řekl vážně a tiše. "Nevím. Jednoduše počkám, jak se situace vyvine." V Potterovi se zpěnila krev. Situace! Pro toho pavouka je to jen situace! Jasně, proč ne, vždyť co tu dělat celou tu dobu zavřený, aspoň si zpestří nudnou a otravnou povinnost! V Harrym se zvedala žluč. Ovšem Snape ho měl přečteného. Přetočil se a uvěznil ho pod sebou. Protesty a nadávky, které se už už draly přes ta téměř dětská ústa, umlčel mírným polibkem.
"Nelam si s tím hlavu," broukl mu překvapivě něžně do ucha. Ten tón pokaždé Harryho vykolejil a naprosto ho odzbrojil. Slabě se zavrtěl, ale rozčarování bylo fuč.

"Jdeme do té sprchy," rozhodl Severus a než se Harry nadál, vznášel se v jeho náručí jako pírko.
 


Komentáře

1 ravenablue ravenablue | 3. května 2008 v 20:05 | Reagovat

Wow. Naprosto super kapitolka. Já prostě nemám slov. Neboj rozhodně jsem se u ní nenudila :)))) A něco pořádnýho už jsi napsala.

2 Peggy Peggy | 3. května 2008 v 21:46 | Reagovat

To je krása, jak hezky se nám Harry osmělil :))) A souhlasím s Raven, jestli tohle nebylo "pořádné", tak už teda nevím, co je...

3 Blanch Blanch | 4. května 2008 v 21:22 | Reagovat

tlesk tlesk :))

Budu očekávat netrpělivě další díl :)

4 Rose Rose | 6. května 2008 v 21:16 | Reagovat

Tuhle povídku miluju.

5 Profesor Profesor | Web | 28. května 2008 v 16:54 | Reagovat

Co bude dál? To je jasné. Velmi naštvaný Brumbál a jiné potíže.

6 Zuzana Zuzana | 12. září 2014 v 13:12 | Reagovat

Krásne:) Nechcem aby sa museli vrátiť do školy, je im takto dobre:) na čo by sa vracali:D

7 sisi sisi | 10. srpna 2015 v 21:47 | Reagovat

k anketě jednoznačně odpověď A) ale jsem zvědavá kam se tady dopracujeme, jak to dopadne. Ne, nebudu hádat, nejsem Trelowneyová, prostě si to přečtu. Moc chválím za používaný nezmršený jazyk a stylizaci. Jinak příběh je dost jednoduchý a sladký, přesně to, co právě teď potřebuju. Dík. :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.