Famfrpálový zápas (preslash)

17. května 2008 v 18:06 | Seiyuu |  + V objetí hada (dokončeno)
Tak a rozehrávám nový slash cyklus! Tentokrát s páry HP/DM. Děj z knihy si buď upravuji podle svého, nebo ho naprosto ignoruju xP
Enjoy it!

Pairing: HP/DM, HP/SS

P.S.: Za beta-read děkuji belldandy:-)


Famfrpálový zápas Nebelvíru proti Havraspáru byl v plném proudu. Harry kroužil nad hřištěm a pátral po zlatonce a zároveň bedlivě sledoval, kde jsou potlouky. Havraspárští si totiž dali za cíl jako první sejmout jeho. Celkem je i chápal - co se týkalo zbytku hry, zdatně Nebelvíru konkurovali, ale jejich chytač byl naprosto neschopný.

Tam! Zlatý záblesk! Harry neváhal ani vteřinu a jako blesk vystartoval. Za letu se stihnul vyhnout jednomu potlouku. Zlatonka neměla šanci. Sotva kolem ní sevřel prsty, pocítil strašlivou ránu do zátylku - a pak už nebylo nic.

Zamžoural do jasného světla. Stály kolem něj nějaké postavy v rudých hábitech. Někdo mu podal brýle a Harry je s úlevou přijal. Nervózně zamrkal.

"Ehm, kde to jsem?" vypadlo z něj.

"Jsi na ošetřovně, kámo. To, jak tě Tweeney sundal potloukem bylo fakt dost hnusný! Ale zlatonku jsi chytil, vyhráli jsme," téměř unisono referovali dva rudovlasí mladíci. Harry...to věděl, že se jmenuje Harry... ale neměl pocit, že by je někdy předtím viděl. Oni ho znají? Vzápětí si s hrůzou uvědomil...že si nepamatuje NIC. Vůbec nic až do chvíle, než otevřel oči tady na ošetřovně.

"Děje se něco, Harry?" zeptal se další rudovlasý mladík starostlivě, když viděl zmatené pohledy, které na ně chlapec vrhal.

"No jen...kdo jste?" zatvářil se Harry rozpačitě. Členové famfrpálového týmu jen zůstali stát s ústy dokořán.

"Jak, kdo jsme? Ty nás nepoznáváš, Harry?" znepokojeně se zeptal ten samý zrzavý chlapec.
"No...ani ne," přiznal Harry rozpačitě.

"Madame Pomfreyová!" začali mladíci volat jeden přes druhého.

"Co ten kravál, mládenci?!" zjevila se lékouzelnice jako bůh pomsty.

"Harry si nic nepamatuje!" Žena v bílém čepci, kterou oslovili jako madame Pomfreyovou, se zamračila.

"Běžte ven, děláte moc hluku!" vykázala je všechny. Za mručených protestů odešli.

"Jak vám je, pane Pottere?" přiložila mu ruku k čelu, aby zkontrolovala teplotu.

"Nevím, nic si nepamatuju," zamumlal Harry. Vlastně ho bolela hlava a to dost. Řekl to lékouzelnici.

"Dostal jste přímý zásah. Měl jste naprasklou lebku, pane Pottere. Máte těžký otřes mozku a ani dočasná amnézie není neobvyklá. Nemějte starosti, časem se to vrátí do normálu." Harry její slova moc nechápal, ale ujištění, že se všechno v nejbližší době spraví, mu zvedlo náladu.

Madame Pomfreyová odešla do kabinetu a Harry na ošetřovně osaměl. Hlava mu třeštila a podlaha se lehce houpala. Sundal brýle a raději usnul. Neslyšel proto, jak dveře na ošetřovnu klaply a dovnitř nakoukl mladík s platinovými vlasy. Opatrně za sebou zavřel a po špičkách se přikradl k Harryho posteli.

Draco Malfoy slyšel Nebelvírské, jak vzrušeně debatují o Potterově kompletní ztrátě paměti. Srdce se mu při tom rozbušilo a mladý zmijozel pocítil svou šanci.

Draco byl totiž ve velice svízelné situaci. Nemohl z Nebelvírského hrdiny spustit oči už druhým rokem. Jeho hrdost tenkrát, když zjistil, jakého rázu jeho city k Potterovi jsou, dost utrpěla. Je přece Malfoy! Chránil se dát byť jen náznakem najevo, že by ho mohli přitahovat muži, nedej Merline zrovna Potter! V kouzelnickém světě sice bylo úplně jedno, s kým si kouzelník zvolil žít, ale Dracův otec by z něj vymlátil duši, kdyby se dozvěděl, koho že si to jeho syn vybral.

Teď stál nad Harryho postelí a fascinovaně ho pozoroval. Užíval si ten pocit, stát tak blízko, že mohl cítit jeho dech na své kůži, kdyby se naklonil. Harryho kůže byla krásně opálená a černé vlasy neposlušně rozhozené na polštáři. Draco nemohl odolat. Harryho lehce pootevřená ústa ho přitahovala magickou silou. Pohledem se přesvědčil, že madame Pomfreyová je stále v kabinetě. Rychle se sklonil a jemně přiložil své rty na Harryho. Lehce po nich přejel jazykem. Touha, která ho při tom jemném doteku zaplavila, ho vyděsila. Prudce se napřímil.

"Ještě přijdu, Harry," slíbil šeptem a jako dým se vytratil z ošetřovny.
 


Komentáře

1 ravenablue ravenablue | 17. května 2008 v 21:20 | Reagovat

Jupííí. Nový cyklus! A můj druhý oblíbený pár! Já už se těším na pokračování, na to jak se bude Dráček snažit dostat Harryho :)))

2 Falkira Falkira | Web | 19. května 2008 v 13:19 | Reagovat

Tak to vypadá ohromě zajímavě. :) Wow, píšeš fantasticky. :) Já miluju páry SS/HP, na tom opravdu ujíždím a vlastně všechny mé slashové povídky jsou o tomto páru (až na jednu co píšu společně s Mardom) Ale na tohle se taky moc těším. :))

3 Peggy Peggy | 19. května 2008 v 14:18 | Reagovat

Páni, další cyklus na světě... a hned od začátku se zajímavě vyvíjí... Bude zajímavé, jestli draco využije té amnésie :)))

4 Blanch Blanch | 21. května 2008 v 20:01 | Reagovat

Jéé..ty ses rozhodla zase napsat HP/DM... moc si mě potěšila, mám ten pairing nejraději.

A co ta druhá HP/DM povídka, bude mít ještě pokračování? Vím, že to byly jen návazné jednorázovky, ale přeci... :)) Házím smutně očkama :)))

5 Blanch Blanch | 21. května 2008 v 20:03 | Reagovat

Falki nj, ty a tvůj shipping :) Je fakt, že já taky púsala pořád jen slash HP/DM a píšu ho nejvíc, ale občas napíšu i něco jiného... ale stejně mám tento nejraději..no a ještě Scorpius/Albus :)) No a Sevík? Ten je bez debat :)

6 Falkira Falkira | 22. května 2008 v 8:58 | Reagovat

Blanch: No, taky jsem přemýšlela, že bych napsala nějaký jiný pár, když mě se v hlavě prostě uhnízdil SS/HP a ne a ne uvolnit místo dalším... Ne, že bych se o to nějak moc snažila. :D

7 Veronika Veronika | 28. května 2008 v 8:53 | Reagovat

Ahojky tak jsem poprvé u tebe a tohle je první co čtu. Miluju slash a především SS/HP nebo právě DM/HP takže můžu říct že mě se to moc líbilo. Jinak celkově skládám poklonu - máš to tu pěkný( i když kolem těhle témat mám radši černý pozadí - je to pak takový zajímavější)

8 MIREK MIREK | E-mail | 12. října 2009 v 0:17 | Reagovat

...je Draco zamilovanej, nebo se snaží zachránit?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.