Komnata nejvyšší potřeby (preslash)

22. května 2008 v 12:36 | Seiyuu |  + V objetí hada (dokončeno)
Že by se smyčka touhy konečně pevně utáhla?

P.S.: Za beta-read děkuji belldandy:-)Draco vedl Pottera skrze bradavické chodby až ke Komnatě nejvyšší potřeby. Harry vytřeštil oči, když se ve zdánlivě pevné zdi objevily dveře.

"Víš, co to je," napověděl mu Draco a otevřel. "Komnata nejvyšší potřeby." Postrčil Harryho dovnitř a zase zavřel.

Harry se s rozšířenýma očima rozhlížel. Stál ve velkém pokoji, který osvětlovalo měkké světlo z krbu, ve kterém mírumilovně praskal oheň. Vzadu u stěny stála velká postel, která Harryho zrak přitáhla jako první. Zachvěl se. Rychle odvrátil pohled a rozhlížel se. Trochu stranou byla pohodlná lenoška a stolek s dobrotami a něčím, co připomínalo karafu vína. Aspoň tak ta rudá tekutina vypadala. Zem pokrýval huňatý měkký béžový koberec Komnata nejvyšší potřeby byla vyvedená celá v zlato-zelené. Barvy Nebelvíru i Zmijozelu.

"Co přesně chceš, abych udělal?" polkl a otočil se na Draca, kterému hrály v očích podivné ohníčky.

"Nic, co bys nechtěl," vyhnul se přímé odpovědi. Jeho hlas byl tlumený, sametový, vrnivý a zasáhl Harryho jako jed. Nemohl si pomoct. S každou chvílí rostla jeho touha se Draca dotknout, líbat ho, přitisknout se k němu a už nikdy nepustit. Jeho myšlenky zcela zaplnil blonďatý zmijozel. Když nebyli spolu, neustále si hrál s náhrdelníkem, ze kterého cítil zvláštní teplo. Jako by sám řetízek vyzařoval Dracovu přítomnost a plnil tak jeho mysl lehkým růžovým oparem a srdce lehkostí. Harry si vůbec neuvědomil, že zatímco si vzpomíná na čím dál víc věcí, ani jedna se netýká mladého zmijozela.

Z úvah (nebo spíš zasnění) ho vyrušila Dracova paže, která se mu ovinula kolem pasu a směrovala ho ke stolku. Harry se pohodlně usadil na měkké lenošce a Draco nalil z karafy do číší víno. Jednu vtisknul do ruky Harrymu a do svého poháru se usmál, když chlapec důvěřivě ochutnal. Tohle by se nikdy dřív nemohlo stát.

Nebelvír ochutnal víno a zjistil, že je sladké a moc mu chutná. Připadalo mu skoro jako nějaká ovocná šťáva. Stačilo pár doušků (na lačný žaludek, protože měl oči jen pro Draca a na jídlo se ani nepodíval) a tváře mu zrůžověly. Neuvědomoval si postupnou změnu zmijozelova výrazu. Stříbrné oči byly hladovější, s nezakrytou touhou pozorovaly Harryho. Ale Draco měl sebeovládání na svůj věk neuvěřitelné. Malfoy se pohodlně položil na bok naproti Harrymu a sem tam se ladně natáhnul, aby uzobl z dobrot na stole. Na rozdíl od Harryho znal zrádnost těchto lahodných vín. Člověk si ani neuvědomil, že je to alkohol a pil to jako dýňovou šťávu. Draco chtěl zůstat střízlivý, proto jen symbolicky usrkával. Harrymu ten ruměnec opravdu sluší, ocenil chlapce. Rozhodl se, že už se mu nechce dál čekat. Přesunul se k Harrymu, který ho zářícíma očima pozoroval. Jemně mu vzal číši a políbil ho. Cítil z jeho rtů chuť vína. Nebelvír mu nadšeně odpovídal, uvolněný a vláčný. Na rtech se však Draco nezastavil. Hladce se přesunul na krk, jemně skousl ušní lalůček a něžně jazykem přejel po Harryho hrdle. Na tohle čekal celé dva roky. A teď pod ním leží Harry Potter v celé své kráse, naprosto nevinný, uvolněný, důvěřivý...a očarovaný. Draco si připadal, jako by dostal facku. Harryho oči se do jeho dychtivě vpíjely, ale on v těch zelených očích neviděl toho Pottera, který ho fascinoval. Toho namyšleného, arogantního, krásného a úžasně sexy spratka. Téměř výsměšně na něj hledělo jeho vlastní kouzlo. Tohle není skutečný Harry, je to jen loutka, kterou vytvořil.

Draco zaskřípal zuby. Dostal chuť do něčeho praštit. Skoro hrubě od sebe Harryho odstrčil a zavrčel znechucením.

"Co se děje, Draco?" ozval se za ním lehce zastřený hlas.

"Nic!" utrhl se na Pottera. Vzápětí si vynadal. Jak ho něco tak naivního jako svědomí, může připravit o tolik vytoužený cíl? Nebuď hlupák.

"Omlouvám se, Harry," otočil se s obnoveným sebeovládáním k rozpačitému chlapci a dlaní ho pohladil po tváři.

"Je na čase se přesunout," usmál se na něj vábivě a zvednul jej do náruče. Dalo mu to trochu zabrat, ale na svůj věk byl Harry opravdu lehký. Přešel komnatu a složil ho do zelených peřin.

Draco složil Harryho na postel a nedočkavě se jal rozepínat knoflíčky jeho hábitu.Harry byl trochu mimo. Kletba v náhrdelníku plus alkohol...vražedná kombinace. Jen ležel a pohihňával se. Přece jen ho nakonec napadlo, že by mohl z hábitu pomoct i on Dracovi, ale všechny knoflíčky viděl dvakrát, takže spíš překážel. Oba dva se přesto dopracovali ke stádiu, kdy na sobě měli jen spodní prádlo.

Draco si vychutnával pohled na Harryho opálené tělo. Kde se tak opálil? Jako by trénoval famfrpál do půl těla nahý. Ta představa ho vzrušila. Přejížděl prsty po nebelvírově hrudi, krátce se zastavil u bradavek a pokračoval na břicho. Harry potěšeně zavrněl. Oči se mu zavíraly. Zmijozel se naklonil a začal ho vášnivě líbat, což mu Harry omámeně oplácel. Draco se přesunul na klíční kost a pak na hruď. Víc cítil než slyšel Harryho vrnění, které postupně sláblo.

"Harry, nespi," zamumlal a lehce ho kousnul do bradavky. Chlapec jen cosi zamumlal. Znělo to jako miluju... Draco se zamračil. Chtěl ta slova slyšet a přece...teď mu zanechala v ústech hořkou pachuť. Vážně klesnu tak hluboko, abych kluka, kterýho chci, musel očarovat, opít a pak víceméně znásilnit? Napůl se z Harryho zvednul. Ten se jen stočil na bok jako kočka a vypadalo to, že usíná. Draco na něj jen zíral a narůstal v něm vztek a znechucení nad sebou samým. Vážně jsi takový ubožák, Draco? ozval se mu v hlavě hlas jeho otce a mladý zmijozel vztekle zaskřípal zuby. Posadil se na okraj postele a nedbalým pohybem přehodil přes Harryho peřinu. Sám se přesunul na lenošku a přitom sebral ze země vlastní oblečení. Napadlo ho něco dost zlomyslného a komnata mu okamžitě poskytla příslušnou knihu. Oba by se měli vrátit na koleje a v tomhle stavu by se Harry dostal do problému a on možná taky. Takže vyhledal zaklínadlo na vystřízlivění a potměšile namířil hůlku na spícího nebelvíra.

"Pulífico!" zamumlal. Harry sebou začal vrtět a najednou se naklonil přes okraj postele a začal zvracet. Draco se pro sebe zašklebil. Aspoň nějak si ten dnešek vykompenzoval.
 


Komentáře

1 Peggy Peggy | 22. května 2008 v 16:26 | Reagovat

Já se snad nedočkám... To se dělá???Takhle napínat??? Celou dobu řeším jestli něco bude nebo ne a zas nic nevím...Chjo, kapitola byla úžasně nádherná, jako všechny předtím, ale zas tu je ten vražedný konec - jednoho dne z toho budu mít záchvat a pak mě budeš mít na svědomí !!! :)))

2 Peggy Peggy | 22. května 2008 v 16:30 | Reagovat

ps: Zajímalo by mě, jestli Draco dá na svědomí a práskne se Harrymu... A jestli jo, tak to bude "před" nebo "po"? :))) ... ... ... No, je to Zmijozel, tak proč by nechňapnul po šanci, když se nabízí, že?

3 ravenablue ravenablue | 22. května 2008 v 21:31 | Reagovat

Neee. Zrovna v tom nejlepším to skončilo. Chudák Draco začíná ho pěkně hryzat svědomí, uvidíme jestli podlehne nebo jestli bude své "lepší" já ignorovat a vezme si, co se mu nabízí :)) Opět další úžasná kapitolka.

4 ravenablue ravenablue | 22. května 2008 v 21:40 | Reagovat

Ps: Seiyuu, musím se ti k něčemu přiznat. Já jsem na tvých povídkách prostě závislá. Máš mě na svědomí:))) Ale je to zdravá závislost, takže je to víc než ok. Tvůj blog prostě miluju a chodím sem každý den. Takže moc moc děkuji za to, že píšeš tak úžasně, jak píšeš.

5 Blanch Blanch | 23. května 2008 v 0:37 | Reagovat

Proč si myslím, že k sexu nedojde? Že Draco v sobš přeci jen najde nějaké svědomí a bude toužit po tom, aby ho miloval opravdový Potter? :)

Je to úžasné... netrpělivě budu očekávat další díl, snad jej nepropásnu :)

6 Blanch Blanch | Web | 24. května 2008 v 21:21 | Reagovat

:))))) no hezká úprava.. a další díl bude kdy? :)) Že jsem tak smělá tedy :))

7 Peggy Peggy | 25. května 2008 v 15:31 | Reagovat

Zajímavá úprava, tak se zdá, že "svědomí" zvítězilo... Jenomže - na jak dlouho? A co chce Draco dělat, když se mu nakonec příčí "klesnout tak hluboko"??? Už aby tu bylo pokračování, Seiyuu, jinak máš na svědomí můj zdraví rozum... :)))

8 Rose Rose | 27. května 2008 v 21:01 | Reagovat

Takhle Harrouška zneužívat, no teda je dobře, že k tomu sexu zatím nedošlo.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.