Prolog

16. května 2008 v 19:52 | Seiyuu
Nejedná se o HP slash - zde se tomu říká yaoi xD Nicméně doufám, že i tenhle cyklus vás zaujme x)

Akira Teshimi nervózně přešlapoval před školní bránou. Přesvědčoval se, aby vešel. Byla to jeho nová škola. Přestoupil sem, ačkoliv už uplynulo několik měsíců od začátku školy. Aki nikdy nebyl moc dobrý v komunikaci s ostatními vrstevníky. Vlastně nebyl dobrý v komunikaci s nikým. Nikdy do kolektivů nezapadl. Většinou byl jen terč různých ústrků, přinejlepším vtipů na vlastní adresu. Jenže Aki nemohl za to, že vypadal tak trochu jako dívka. Přinejmenším jako velice krásný chlapec. Byl spíš menší postavy, štíhlý, s neopálitelnou bílou kůží, velkýma modrýma očima a světlými vlasy.
Podíval se nejistě na hodinky. Do začátku první hodiny zbývalo deset minut. Měl by jít. Než najde svou novou třídu, bude rád, když dojde včas. Vlastně nejdřív musel najít kabinet třídní učitelky.
Musel se párkrát zeptat na cestu, ale nakonec zdárně našel matematický kabinet a učitelku, slečnu Shizuku Hawatari.
"Teshimi-kun, ráda tě poznávám," usmála se na něj mile. Akira trochu pookřál. Hawatari byla vysoká černovláska s milým úsměvem na rtech i v očích.
"První hodinu učím ve tvé nové třídě. Můžeš počkat tady, než zazvoní," usmála se na něj. Akira si nebyl jistý, jestli to byl příkaz, nebo jen nabídka, tak raději zůstal stát u dveří. Stejně za dvě minuty zvonilo. Hawatari-sensei si vzala ze stolu stoh sešitů a učebnici a pobídla Akiho, aby vyšli ze třídy. Chlapec měl srdce až v krku. To ho takhle hodlá představit? Horší upozornění na vlastní osobu si nemohl přát. Zvláště na internátní chlapecké škole.
Hawatari-sensei měla mezi žáky očividně respekt, protože se rozhostilo hrobové ticho, sotva otevřela dveře. Rozpaky rudý Akira šel se sklopenýma očima za ní.
"Třído, představují vám nového spolužáka. Jmenuje se Teshimi Akira. Buďte k němu milí a vstřícní," zvučně ho uvedla. Akira zrudl ještě víc. Hawatari-sensei ho poslala na volné místo vedle vytáhlého chlapce s opálenou pletí, tmavými vlasy i očima. Osobu, která by k němu tvořila větší protklad, si snad Teshimi nemohl ani přát.
A tak jeho dny v Kyotské chlapecké střední započaly.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.