Začátek konce (HP slash 18+)

27. května 2008 v 12:54 | Seiyuu |  + V objetí hada (dokončeno)
Těšte se na další z mnoha komplikací xD

P.S.: Za beta-read děkuji belldandy:-)Harry se ošil. Seděl na lenošce v Komnatě nejvyšší potřeby a rozpačitě zíral na blonďatého zmijozela. Draco byl očividně v pěkně mizerné náladě. Doteď stěží odpověděl na pozdrav. I polibku na přivítanou se vyhnul. Vlastně Harryho hrubě odstrčil a praštil sebou do měkkého polstrování.

"Draco, co se děje?" odvážil se konečně zeptat nebelvír. Blonďák jen zavrčel, ať se nestará. Pořád nemohl zapomenout na střet s Grangerovou. Takhle to nemělo být! Tohle není láska, to je...naprosto nechutné. Mohl jsem si pořídit psa! Tohle jsem nechtěl...Ale když mu ten řetízek sundám, Harry si možná vzpomene a naprosto určitě mě bude nenávidět. U Merlina, co mám dělat?

Draco se zadíval do Harryho očí, které na něj fascinovaně zíraly a dychtily...po čem vlastně? Kdyby ten přívěšek dostal od Filche, tváři by se na něj stejně! Draco se postavil nedbaje na tázavý pohled. Chvíli se jen díval na Harryho tvář. Vzedmula se v něm vlna opovržení a vzteku na sebe samého. Musel ho nějak ventilovat. Zvedl ruku a s rozmyslem prudce udeřil. Harry vyjekl a mnul si tvář.

"Za co?" vykřikl ublíženě. Draco neodpověděl. Prudce ho za hábit zvedl a těch pár kroků směrem k posteli ho skoro hodil. Srazil nebelvíra do peřin a prudkým švihem hůlkou sklouzlo jejich oblečení. Draco Harrymu hrubě vypáčil ruce za hlavu.

"Au, Draco! To bolí!" vyjekl Potter, ale nebránil se. Malfoy ho hrubě umlčel polibkem. Vztek a frustrace v něm jen narůstala, když bolestivě skousl Harryho spodní ret a rudými stopami poznamenával jeho kůži na krku i na hrudi. Harry bolestivě sykal, když co chvíli hrozilo, že Dracovi zuby projdou kůží, ale tak daleko Malfoy nešel. Obkročmo si sedl na Harryho a ruce mu pustil.

"Proč se nebráníš?" zasyčel na něj nenávistně. "Proč?!" Harry si opatrně přejel jazykem naběhlý ret.

"Já...slíbil jsem ti to na tvoje narozeniny...A pak jsem usnul," zamumlal. Draco dostal chuť ho znova udeřit, ale ovládl se.

"Chceš to?"

"Samozřejmě, vždyť to chceš ty," naivně opáčil Harry. Draco zatnul zuby a skoro viděl rudě. Sklouzl z Harryho a hrubě mu roztáhl nohy. Bez jakéhokoliv lubrikantu hrubě dvěma prsty pronikl do Harryho. Ten se zajíkl a jeho prsty se zaryly Dracovi do ramen.

"Tak co? Chceš, abych si tě teď a takhle vzal? Aspoň se braň!" rozkřikl se Draco. Harrymu se v očích zatřpytily slzy, ale nebyla v nich žádná bojovnost, žádný vzdor, žádná emoce kromě nechápavého a ublíženého psího pohledu. Slabě potřásl hlavou tak, že se to dalo považovat za souhlas. A vzápětí se rozkřičel bolestí, protože vzteklý, zoufalý a zcela bez sebe si ho Draco bez další přípravy vzal.

Ta bolest se nedala vydržet. Harryho napadlo srovnání jen s Cruciatem. Zatínal zuby, ale stejně naříkal nahlas. Musí to vydržet, když to Draco chce!

Draco poníženě zaznamenal ve vlastních očích bezmocné slzy. Stačilo pár přírazů a udělal se. Postupně se mu začala vracet schopnost vnímat a přemýšlet. Ne, tohle jsem nemohl udělat! zděsil se. Harry se pod ním chvěl, zelené oči se leskly slzami a bělostné prostěradlo skrápěla krev. Přesto se Harry snažil se usmívat a předstírat, že je všechno v pohodě. Draco pocítil bezedné znechucení nad sebou. Jak jsem ti tohle mohl kdy udělat, Harry? Jak jsem ti to mohl udělat, lásko? Musel odolat nutkání servat mu ten zpropadený přívěšek hned teď. Bez váhání by to udělal, ale věděl, že kdyby tu kletbu takhle násilně z Harryho sejmul, že se nejspíš nebelvír psychicky složí.

Konejšivě Harryho objal.

"Už je to dobré, Harry. Omlouvám se, že to tak bolelo. Moc se omlouvám, nechtěl jsem. Odpustíš mi to?" žadonil. Cítil, jak se k němu mladík přitiskl.

"Jsem v pořádku," uslyšel zašeptání. Hořce se ušklíbl. Ani posadit se Harry nemohl. Požádal komnatu o horkou koupel a hojivou mast a jemně do ní Harryho přenesl. Harry se rozhihňal a foukl Dracovi do obličeje pěnu. Ten se zakuckal, ale nezůstal mu nic dlužen. Za chvíli byli oba dva mokří jako vodníci a Draco se nakonec uvelebil ve velké vaně vedle Harryho a jal se ho umývat. Když zajel k Harryho zranění, nebelvír bolestně sykl.

Osušili se a Draco donutil Harryho, aby si lehnul a on mu mohl ošetřit zranění. Harry se zase začal hihňat a trhat sebou, protože to studilo. Chtělo se mu spát, tak se zavrtal do peřin.

"Miluju tě, Draco," zamumlal. Jako by tím vrazil do mladého zmijozela hřeb. Přímo do srdce.

"Já tebe taky, Harry," zašeptal tiše jako ozvěna. Sebral vlastní oblečení z podlahy a jako zpráskaný pes se odplížil na kolej.

Že je něco špatně pochopil, až když se kolem něj ve zmijozelské společenské místnosti sevřel kruh jeho spolužáků. Ti, kteří se ještě před pár hodinami chovali jako kamarádi, se teď tvářili tak, že Dracův žaludek začal metat kozelce. Všichni měli hůlky a všichni jimi mířili jemu do obličeje.
 


Komentáře

1 Lebel Lebel | E-mail | Web | 27. května 2008 v 15:34 | Reagovat

Ty... to nemyslíš vážně? Teda, jestli mi Dráčkovi ublíží, tak se těš! A takhle to utnout.... Crucio na Tebe. a hned poté Imperio, abys co nejdřív napsala a přidala další kapitolu.

2 Blanch Blanch | Web | 27. května 2008 v 17:06 | Reagovat

wow..no to bylo naprosto famózní :))) Tak to má být! :))))

No to jsem zvědavá, co se Zmijozelští dozvěděli.. pochybuji, že by je trápilo, že na Pottera svalil kletbu... spíš budou znechucení z toho, že zjistili, že to Draco táhne právě s ním, ne? :)

Lebel jo a jestli napíše záporný konec, tak ještě Avadu, že?:))))

3 Lebel Lebel | E-mail | Web | 27. května 2008 v 18:20 | Reagovat

Blanch: To říká ta pravá! XD S Avadou souhlasím, ale až poté, co pod Imperiem dopíše šťastný konec.

Chudáček Dráček, docela se o něj bojím.

4 Rose Rose | 27. května 2008 v 21:15 | Reagovat

Vida, vida Dráček má problém, mno kdo s čím zachází...:)))

5 Blanch Blanch | 28. května 2008 v 1:16 | Reagovat

Lebel já vím :)))

Pokud napíše kladný konec, tak to bych si avadu odpustila, ať může psát dál :)

6 Caph Caph | 11. srpna 2008 v 11:13 | Reagovat

Já budu brečet... Jak mu to mohl udělat?? To bylo od něho tak... hnusný... a přesto bezmocný...

Jdu hned na další kapitolu, nebo se zblázním :D

7 MIREK MIREK | E-mail | 12. října 2009 v 0:44 | Reagovat

...no nějaký trest by zasloužil, ale ať to není nic moc. Prosím...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.