Oči kobry (preslash)

10. června 2008 v 17:12 | Seiyuu |  + V objetí hada (dokončeno)
Renkare začíná vyhánět Harrymu z hlavy nebezpečné myšlenky -.o

P.S.: Za beta-read děkuji belldandy:-)Harry se vzbudil a šíleně se mu houpal žaludek. A bolelo ho hrdlo. Sáhl si na krk, ale nahmatal jen hrubou látku...obvaz. Okamžitě se mu vybavily minulé události. Draco je mrtvý...Snape řekl, že umřel... Mladík zaťal prsty do obvazu. Pokusil jsem se zabít? uvědomil si šokovaně. Jo, zkusil jsem to...Draco...už ho neuvidím...Ne, tohle je moc tvrdé na to, aby to byla pravda...NE!!! Pokusil se zuřivě strhnout gázu z hrdla, ale docílil jen bodavé bolesti, jak se nešetrně dotkl jen napůl zhojeného krku. Bylo mu to jedno. Nechtěl tu být. Nechtěl být nikde, když už Draco nebyl. Oči mu zalily slzy, napůl žalu, napůl bolestí, jak se čím dál urputněji pokoušel rozervat obinadlo.

Hrozně se lekl, když ho silné ruce vtlačily do lůžka.

"Klid, malý hrdino. Na smrt je vždy času dost," ozval se Harrymu neznámý a velice příjemný hlas. Mladík překvapeně zamrkal. Chtěl si vytřít slzy, ale neznámý mu svíral ruce. Až teď si nebelvír uvědomil, že tohle rozhodně není bradavická ošetřovna. Vzduch byl horký a těžký, prosycený zvláštně exotickou vůní.

"Kdo jste?" zachraptěl.

"Renkare z Tell el-Faraín. Vítám tě ve svém domě," uslyšel úsměv z mužova hlasu. Tíha se z Harryho zvedla a Renkare mu podal brýle. Jeho samotná přítomnost měla na Harryho zvláštně hypnotický vliv. Donutila jeho mysl vyplout z bahna vlastního žalu a soustředit se na ni. Harry si protřel oči a nasadil si brýle. Skoro zalapal po dechu, protože Renkare byl...nadpozemský. Nebesky modré oči zářily z krásné tváře. Opálená kůže a černé dlouhé vlasy ostře kontrastovaly s bílou řízou, která halila štíhlé, pružné tělo. Zůstal zírat neschopen slova. Renkare se uchichtl.

"Dle tvého mlčení soudím, že jsi překvapen, Harry Pottere."

"A-ano. Co je tohle za místo?"

"Jak už jsem řekl, můj dům na kopci Tell el-Faraín v Egyptě."

"V Egyptě?!"

"Ano. Albus Brumbál ti nevysvětlil, kam tě posílá?" Harry cítil, jak mu hoří tváře.

"Já...byl jsem trochu mimo. Poslal mě sem Brumbál?" Jeho neklid se trochu rozptýlil.

"Ano. Má starosti o tvé zdraví i tvé srdce. Ale dosti již povídání, snídaně je na stole. Nebo bys dal dřív přednost lázni?" Renkareovy překrásně vykrojené rty se zvlnily do milého úsměvu. Harry od něj odtrhl pohled a potlačil popud znovu se zakuklit do peřin.

"Nemám hlad," hlesl. Uprostřed hrudi se mu usídlila neutuchající bolest. Do dlaně sevřel přívěsek hádka. Řetízek ho tížil jako závaží. Byl to jediné, co mu kromě vzpomínek zůstalo po Dracovi.

"Tak tedy lázeň," konstatoval Renkare klidně. "A pak se podíváme na tu maličkost, co máš na krku." V Harrym vzplanul hněv.

"Co proti tomu řetízku všichni máte?! Nic jiného mi po Dracovi nezbylo!" vykřikl, až ho hrdlo zabolelo.

"O tom přece nepochybuji, malý hrdino. Na hádky bude dost času kdykoliv jen budeš chtít. Teď mě následuj. Můj dům je rozlehlý, mohl by ses sám ztratit," lehce sarkasticky se egypťan na mladíka usmál a volným krokem se vydal ze dveří. Harry jen zíral, dokud Renkare nevyšel ze dveří. Až pak se rychle zvedl a na trochu vratkých nohách se vydal za ním. Udiveně vytáčel hlavu za sochami, cizokrajnými květinami, obrazy, gobelíny...šla mu z toho hlava kolem.

Renkare ho plavným krokem dovedl do skvostné a velice prostorné koupelny. Vlastně to byla spíš venkovní lázeň, protože ji kryla kupole duhového skla posazená na zdobených sloupech. Na hladině mramorem lemovaného kruhového bazénku plavaly rudé okvětní lístky květů ze stromů, které se pnuly souběžně se sloupovím. Do bazénku vtékal malý pramen křišťálové vody přes skalku. Za hlavou uslyšel Harry líbezný zpěv ptáčků, kteří se skrývaly v korunách stromů. Něco takového ještě neviděl. Ani si nevšiml, že se Renkare přesunul za něj, dokud mu štíhlé ruce nepřistály na ramenou.

"Budu poctěn, jestli mi dovolíš posloužit ti při koupeli," zašeptal mu měkký hlas do ucha. Harry se začervenal.

"Ale já to přece zvládnu," zavrtěl se.

"O tom jsem nechtěl pochybovat, malý hrdino. Je to však povinnost a právo pána domu. Ve tvém případě i potěšení z mé strany." Renkareovy prsty mu stáhly z ramen nedbale přehozený hábit. Podal jej malým neviditelným rukou, jež ho pečlivě složily a někam odnesly. Harry oněměl, protože mu přejel mráz smíšený s podivným vzrušením po zádech, když mu dva kouzelníkovy prsty přejely lehounce po obvaze na krku. Obvaz se najednou rozpadnul a dalším nehlasným Renkareovým kouzlem i rozplynul. Harry se k němu vylekaně otočil, protože takhle vědomě využitou ukázku magie bez hůlky a k tomu neverbální ještě neviděl. Setkal se zblízka s pohledem jasně modrých očí. Až teď mu došlo, že nemají panenky a Renkare je tudíž slepý. Zároveň však měl neodbytný a nepříjemný pocit, že ho ty oči vidí. Že vidí do něj. Renkare byl skoro o hlavu vyšší než on a stál zatraceně blízko. Harry intenzivně cítil vůni jeho opálené, sluncem prohřáté kůže smíšené se santálovým dřevem a citrusy. Ty oči ho fascinovaly. Hypnotizovaly ho jako kobra svou oběť.

Egypťan velice dobře věděl, co s Harrym v tuto chvíli provádí. Pobavilo ho zachvění toho chlapce, když mu jemně přejel prsty po zarudlé jizvě na krku. Zastavil se u přívěsku hada. Ano, jeho magie byla silná a už měla mladíka plně v moci. Ale všechno chce čas. Renkare se pousmál a začal uvolňovat knoflíčky Harryho košile. Když mu i ta sjela z ramen, milosrdně ho propustil ze svého pohledu. Harry trochu omámeně zatřepal hlavou. Renkare neodolal a dlaněmi mu přejel po trochu kostnatých ramenou, pažích s šlachovitými svaly a pokračoval na hrudník.

"Co to děláte?!" pokusil se ho slabě Potter odstrčit.

"Ššš, jen si tě prohlížím," uklidňoval ho Renkare.

"Prohlí-ah," zrudl Harry. Hlupáku! Je slepý a ty tu myslíš na sex! ozval se mu v hlavě jízlivý hlásek. To jeho myšlenky znovu přivedlo k Dracovi a srdce se mu sevřelo bolestí. Uprostřed hrudi se zastavila Renkareova dlaň.

"Nenech svůj žal, aby tě ovládl, malý hrdino. Tvůj smutek poutá duši tvého přítele k tomuto světu a brání mu jít dál."

"Cože?" zamrkal Harry. Dlaně egyptského mága se přesunuly na ploché břicho.

"Tvé myšlenky se pořád upírají na něj. Přivolávají ho zpět a nedovolí mu odejít. Dokud se nevypořádáš se svým smutkem, bude tvůj drahý lapený mezi tímto světem a svým dalším osudem."

"Draco by mě neopustil," zaštípaly Harryho v očích slzy.

"Neopustí tě. Znovuzrozené duše se zase setkají - ale až k tomu nastane správný čas. Zatím ho musíš nechat jít. Tím, že ho držíš na hranici tohoto světa mu ubližuješ." Mladíkovy oči se rozšířily.

"Nikdy bych mu neublížil!" vykřikl. Renkare se soucitně pousmál.

"Tak ho nech jít. Duše zemřelých nejvíc trápí to, když se jejich milovaní užírají a ničí žalem. Nehledě na takové hloupé nápady jako je se zabít," pozvedl nakonec mág obočí a Harry zrudnul. Ani si neuvědomil, že Renkareovy ruce jsou už na jeho bocích.

"J-já to zkusím," hlesnul.

"Víc po tobě nikdo ani nežádá," usmál se Renkare a přistoupil ještě trochu blíž. Harrymu začalo bít rychleji srdce. Téměř cítil Egypťanovu kůži na svojí a ten pocit mu naháněl elektrizující pocit po celém těle. Uvědomil si Renkareovu dlaň, která mu momentálně přejížděla po zádech a najednou ho zalila panika, protože netušil, co chce kouzelník dělat a co chce vlastně dělat on sám. Renkare se jeho rozčilením bavil.

"Být tebou, tak se svléknu a vlezu do vody," zavrněl mu do ucha a odstoupil.
 


Komentáře

1 victor victor | 10. června 2008 v 17:52 | Reagovat

Vraaauuuu, nádhera, nádhera...

2 candy candy | 10. června 2008 v 19:20 | Reagovat

dobra kapitola...len sa mi ta tajomna egyptanova akoze pritulnost vobec, ale vobec nepaci. ;)

3 Leda Leda | 10. června 2008 v 21:51 | Reagovat

Je to rozhodně zajímavý. Jakýmsi záhadným způsobem mě ta povídka udržuje v napětí. Ale souhlasím s candy. Ta Egypťanova přitolnost a vlastně vůbec celej Egypťan se mi nelíbí.

4 maki maki | 10. června 2008 v 22:12 | Reagovat

no naprosto super, líbí se mi to, je to zajímavý a napjatě očekávám další kapitolku:D

5 Blanch Blanch | 10. června 2008 v 23:39 | Reagovat

wow..no..začínám si uvědomovat, že by mi ani Renkare jako Harryho partner nevadil, protože je to naprosto úžasná postava :)

A tahle kapitola mi přišla zábavná :) Ty Harryho rozpaky :))

Mně se naopak Egypťan líbí.. hlavně tím, jak si jej udělala tajemným :)

6 Falkira Falkira | 11. června 2008 v 16:35 | Reagovat

Smrk... Severusi...

No jo, Egypťan je opravdu dobrej, chjo, co na to říct... Tak by se mohl dát se Severusem dohromady až se vrátí a bude se léčit z okouzlení Egypťanem. :D Hááá. :D

7 Leda Leda | 12. června 2008 v 12:06 | Reagovat

Falki, to je úžasná myšlenka! To jako že začarovanej kruh, jo? No bomba, to by bylo hustý! Přes Renkarea k Severusovi, pokračuje McGonagallovou a konče u Brumbála, ne?? :D

8 Falkira Falkira | 12. června 2008 v 12:42 | Reagovat

Leda: No to zní sice zajímavě (až na tu McGonagallovou, to se mi zježily vlasy) ale já bych prostě začala u Severuse a taky bych u něj zkončila. :D Já vím, trochu to přeháním, berte mě s rezervou. :) Seiyuu píše moc hezky a ráda si od ní čtu i povídky o jiných párech, než je SS/HP i když ten mám nejradši. :)

9 Leda Leda | 13. června 2008 v 9:24 | Reagovat

No jo, Severus je drahoušek. Toho mám nejradši, o tom se vůbec nedá diskutovat. Mě už se o něm skoro každou noc i něco zdá! :D

10 Rose Rose | 13. června 2008 v 16:58 | Reagovat

A sakra, já to věděla:))))))) A co Sevík?

11 maki maki | 13. června 2008 v 22:11 | Reagovat

halo halo,. kdypak bude další??? :D

12 Seiyuu Seiyuu | 13. června 2008 v 23:20 | Reagovat

Až bude mít vaše milá Seiyuu čas xP Vynasnažím se do konce týdne;-)

13 Morgana Morgana | 17. června 2008 v 2:24 | Reagovat

Ježiš... Blanch Japončíka, Seiyuu Egypťana... holky, co to tomu Severusovi provádíte??? :-DDD :-))

14 Leda Leda | 17. června 2008 v 22:06 | Reagovat

:D Ještě tu nebyli eskymáci... :D

15 Blanch Blanch | 18. června 2008 v 4:33 | Reagovat

Morgano já jsem Sevovi Japončíka nedala... tomu jsem dala Pottera, jen POtter měl Japončíka a ještě někdo jiný, ale Severus nee :))

16 Morgana Morgana | 18. června 2008 v 4:58 | Reagovat

No a o čem jsem psala??? Ty si nacpala Potterovi Japončíka a Seiyuu zase Egypťana :-)) A chudák Severus zůstal na ocet :-D Doufejme, že u obou autorek jen dočasně :-))))

17 maki maki | 18. června 2008 v 20:41 | Reagovat

prosííííííííím, přidej další:D smutně koukám

18 Blanch Blanch | Web | 19. června 2008 v 21:08 | Reagovat

No...další věta: holky, co to tomu Severusovi provádíte??? :-DDD :-)) Vyzněla jako, že to děláme Sevovi.. a předešlé komentáře tiše prosily o to, aby s ním měl něco Severus :) To musíš publikovat tak, aby to nevypadalo, že to spolu souvisí :)

Ah..předpokládám, že tys asi četla Iluzi na fanu, co? :) Tak to je mi už jasné :)))

19 Morgana Morgana | 19. června 2008 v 21:42 | Reagovat

jj, hlavně, že jsme se nakonec domluvily :-)) Když je někdo natěšenej na vztah HP/SS, tak je při japonsko-egyptských odbočkách trochu netrpělivej, no :-DD :-))))

20 Blanch Blanch | Web | 21. června 2008 v 3:30 | Reagovat

:))) No jo no :) Musím se podívat, u které kapitoly jsem na fanu skončila..ježiši, já bych asi měla přidat další... zapomněla jsem...

Sey omlouvám se zaplňování komentářů zbytečným textem :)

21 Seiyuu Seiyuu | 21. června 2008 v 7:32 | Reagovat

Njn, hlavně, že se bavíte *smirk*...Já už mám půlku nové kapitoly hotovou, takže snad se mi ji podaří co nejdřív dodělat.

22 Blanch Blanch | Web | 22. června 2008 v 13:56 | Reagovat

nj, tak daleko by to nezašlo nebýt další kapitoly :) nechť je debata ukončena :)

23 MIREK MIREK | E-mail | 12. října 2009 v 1:15 | Reagovat

...za toho egypťana slibuji ještě nějaký ten Crucias navíc....
...Pomstu si nenechám ujít i kdyby se ze mne měl stát nový TEMNÝ PÁN...
  (ale určitě si nebudu říkat Voldemor)

24 SergiooW SergiooW | E-mail | 16. ledna 2017 v 16:42 | Reagovat

I found this page on 17th place in google's search results. You need some search engine optimization. Many webmasters think that seo is dead in 2017, but it's not true. There is sneaky method to reach google's top 5 that not many people know. Just search for:  pandatsor's tools

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.