Ledová vášeň (slash 18+)

25. července 2008 v 11:20 | Seiyuu |  + V objetí hada (dokončeno)
Harry má Renkarea, Severus Sebastiana. Jsem sama zvědavá, jak je dám dohromady xD

"Jsi zamlklý, Severusi." Dva muži leželi vedle sebe na prostorném lůžku. Dost se od sebe lišili. Snapeova bledá pleť a havraní vlasy tvořily výrazný kontrast k Sebastianově bronzové pokožce a vlasům pískové barvy. Štíhlé, skoro až vychrtlé tělo profesora lektvarů bylo šlachovité, se štíhlými provazci svalů a pokryté množstvím jizev. Sebastianovo tělo bylo dobře stavěné, svalnaté a pěkně vypracované, s hladkou, nepoznamenanou kůží. Celkově tvořili celkem nesourodý pár, ale povahově se dokonale doplňovali. Sebastian byl naprosto imunní vůči Severusovým jedovatostem a ironii a neztrácel optimismus.
"Hmpf."
"Komunikativní jako vždy," usmál se Sebastian. Se zálibou přejel dlaní přes milencův hrudník na břicho. Severus otevřel oči, doteď poklidně zavřené, a smyslně je přimhouřil.
"Mohl by sis nechat narůst delší vlasy. Slušely by ti," nevzdával se naděje na konverzaci Sebastian. Provokativně sjel k tmavému ochlupení ve Snapeově klíně.
"Už zmlkni," zavrčel Severus. Popudilo ho, že dlaň se zase odtáhla.
"Jsi protivný," zašvitořil Sebastian. Černý pohled po něm švihl jako bič. Severus se začínal blížit k bodu, kdy hodlal použít hůlku, aby milence donutil něco dělat. Jenže Sebastian měl Snapea velice dobře prohlédnutého. Převalil se nad něj a sklonil ústa k jeho uchu.
"Mám být taky protivný?" zašeptal smyslně. "Chtěl bys vědět, co ti hodlám dělat, Severusi Snape?" každé druhé nebo třetí slovo proložil buď hravým kousnutím, nebo polibkem. Severus přivřel oči a syčivě se nadechl. Cítil Sebastianův dech na svém uchu a krku, jeho tělesné teplo a šeptaná slůvka... Jeho milenec si potrpěl na mučivě vzrušující předehry. Snape nikdy nic nenamítal. Líbilo se mu to.
Bledá pokožka na přísně řezané tváři získala jemně červený nádech, když Sebastian pokračoval.
"Nejdřív ti svážu ruce," jeho slova doprovodil pohyb hůlkou, kterou si důmyslně ukryl pod postelí. Severus stačil jen podrážděně zavrčet, když mu provazy omotaly zápěstí a přišpendlily jeho ruce k čelu postele. "To abys na sebe nemohl ani sáhnout. Budu si mazlivě hrát s tvýma bradavkama. Podívej, jak jsou tvrdé a chtějí, abych si s nimi hrál," lehce štípl Sebastian muže do jedné i druhé bradavky. Severusův dech se zadrhl, ale profesor lektvarů stále ještě nevydal ani hlásek. "Pak se přesunu na podbřišek, ale tvůj penis úplně vynechám. Ani na něj nesáhnu, jen tě budu líbat a kousat na tvých nejcitlivějších a nejzranitelnějších partiích." Sebastian názorně předváděl svá slova. Nakonec jeho prsty sjely ke vstupu do Snapeova těla. "Budu tě šukat tak, že budeš křičet a žadonit, aby ses mohl udělat, ale já na tebe ani nesáhnu," zavrněl blonďák a Severusovi z hrdla unikl sten. Jeho tělo se podvědomě napjalo v očekávání věcí příštích. Jeden ze Sebastianových prstů se do něj pomalu vsouval. Severus bezmocně zatínal pěsti, aby mu nevycházel vstříc. Umíněně odmítal hrát podle pravidel.
K prvnímu prstu se přidal druhý a Sebastian se opět naklonil k jeho uchu.
"Jsi tak úžasně úzký a horký, Severusi. Nehraj ledovou sochu, moc dobře vím..." prsty vyhledaly prostatu a lehce ji pohladily, "...kam sáhnout, abych tě zbavil toho protivného sebeovládání." Přes Snapeovy zavřené rty uniklo zamručení. Sevřel k sobě i oční víčka.
"Bastarde," sykl, když už měl pocit, že se prostě musí začít svíjet. Sebastian se zašklebil a přidal třetí prst.
"Přece nemůžu tvou přípravu odbýt, Severusi. Nechceme přece, aby ses zranil."
"Užíváš si to?"
"Ohromně. Copak ty ne?"
"..."
Sebastian se natáhl pro něco za Snapeovou hlavou a vzápětí mu překryl oči černým šátkem.
"Vsaď se, že tě udělám, aniž bych se tě tam dotkl," zavrněl mu smyslně do ucha a poškádlil jeho hrdlo jazykem. Bledé tělo se zachvělo.
"Tak už dělej," napůl zavrčel, napůl zasténal Severus. Absence zraku vyostřila jeho cit pro dotek. Dráždivě ostře vnímal jen to, že Sebastian je pár centimetrů od něj.
Prsty se z jeho těla stáhly a Snape zatajil dech v očekávání věcí příštích.
Sebastian přejel rukou po vlastním ztopořeném mužství a provokativně přitlačil žalud na milencův vstup. Pobavilo ho, jak Severus strnul. Lehce zatlačil, ale jen tak, aby jeho penis vklouznul je trošku dovnitř a pak ho zase vytáhl. Rysy jeho milence se stáhly do grimasy, která vyjadřovala jak podráždění, tak touhu.
"Řekni, že mě chceš, Snape," zatlačil znovu lehce Sebastian. Severus se jen prudce nadechl, ale mlčel. Tuhle hru hráli vždycky. Jestli ho Sebastian přinutí shodit masku chladného mistra lektvarů.
Na špičce Snapeova penisu se objevila kapka touhy. Sebastian se sklonil a lehce na něj dýchl. Severus syčivě vydechl.
"Tak co, pane profesore?" zajel muž trochu hloub. Tentokrát se ze Severusova hrdla vydral nestydatý sten naplněný chtíčem.
"Chci tebe," zavrčel.
"Co konkrétně?" provokoval Sebastian. Snape sebou vztekle zacloumal.
"Chci tvýho ptáka, Sebastiane!" Nedostalo se mu odpovědi, ale milenec do jeho těla pronikl na jeden příraz. Snapeův penis pulzoval, opomíjen. Při každém Sebastianově přírazu, pečlivě promyšleném, Severus zasténal. Blonďák totiž zvolil volné tempo a přitom si pohrával s bradavkami muže pod sebou. Severus neskutečně toužil si svůj penis třít aspoň o pokrývku, ale ležel na zádech. Sebastian schválně zvolil takovou pozici, aby o něj ani nezavadil a Severuse to vzrušení téměř bolelo. Ale jen téměř. Začal věřit, že Sebastian "sázku" vyhraje. Zvlášť, když zničehonic tvrdě přirazil a jemu z hrdla vyrazil krátký výkřik.
"Sebastiane!" vykřikl znovu, když si ho milenec začal brát tvrději a tvrději. Spolupracoval boky a zatínal svaly kolem mužova penisu, aby tak zvýšil rozkoš jich obou.
"Ano?" zachraptěl Sebastian hlasem zhrublým vzrušením.
"Chci se...haaach...nech mě se udělat!" lapal po dechu Snape.
"Tvé přání je mým rozkazem," vydechl Sebastin a přitiskl se k milenci. Jejich těla sevřela Snapeův penis a třela ho mezi sebou. Netrvalo víc než pár přírazů a Severus se v orgasmické křeči prudce propnul a úlevně vykřikl. Potřísnil je svým spermatem oba, ale Sebastian si toho ani nevšimnul. Svaly jeho společníka se stáhly tak tvrdě, že to nevydržel a udělal se taky. Severus v sobě pocítil horkost, která do něj prýštila a s uspokojeným zamručením ještě párkrát stáhnul svaly, aby si ten požitek vychutnal a vyždímal milence až do poslední kapky.
Sebastian se spokojeně složil vedle něj poté, co ho uvolnil. Snape si promnul zápěstí a uvolněně zavřel oči. Mlčky a spokojeně vedle sebe relaxovali, dokud se jim nezklidnil tep.
"Dáme sprchu?" navrhl Sebastian.
"Skvělý nápad," poznamenal Severus suše.
 


Komentáře

1 zuzik zuzik | 25. července 2008 v 16:53 | Reagovat

No, Harry, Severus i Sebastian by mohli jít klidně do trojky, ne?? A můžou přibrat i Renkarea :Cp

2 Lucia Lucia | 25. července 2008 v 17:54 | Reagovat

Konečne niečo netradične...  Super len tak dalej! Mas 10 bodov z 10

3 ravenablue ravenablue | 25. července 2008 v 18:59 | Reagovat

Nemám slov...snad jen náááádhera,úžasný,

skvělý...

4 Blanch Blanch | Web | 25. července 2008 v 20:56 | Reagovat

:))) Sebastian se mi nelíbí :) Není to tvou vinou, je tam víc důvodů..jednak nemám ráda takové moc dokonalé chlapy..kór blonďáky až na Malfoyovce nemusím, pak nemám ráda Severuse v pasivní roli, on je pro mě dominance sama, ale stejně to bylo vzrušující :) Úžasný popis :)

Ne Seb k němu nesedí...Harry bude lepší :)))

5 mathe mathe | 26. července 2008 v 18:59 | Reagovat

Skvele se ti to povedlo, opravdu užasný- takových povídek víc a myslím že jsi severuse napsala dobre, neva že má pasivní roly, sedí to k nemu. Mocinky pekný...

6 Rose Rose | 28. července 2008 v 14:36 | Reagovat

Já tušila, že je Sevík na blonďáky. Chjo, ale když si dovede poradit s jeho sarkasmem a nerozhodí ho to, tak to se asi budou obtížně rozcházet. Jsem napnutá co bude dál:))))))))))

7 Falkira Falkira | 1. srpna 2008 v 12:09 | Reagovat

Och, merline. Fantastický popis. Poslintala jsem si klávesnici. Ale stejně chci Harryho a Severuse spolu. :))

8 Tiffany Tiffany | 1. srpna 2008 v 12:56 | Reagovat

Naprosto nepopsatelně dokonalý...to napětí...wow! ps:ale je pravda,že je zvláštní "vidět" Seva v tý podřadný roli s naprostou bezmocností...:))

9 Kiki Kiki | 6. srpna 2008 v 13:58 | Reagovat

tak Harrymu obarvi vlasy na bílo a Sevík se neudrží... už se nemohu dočkat další kapči ;)

10 ravenablue ravenablue | 6. srpna 2008 v 23:02 | Reagovat

Novou kapitolku....pěkně prosím....smutně koukám.....velký smutný psí oči....,?gejn...promiň za ty chyby, ale klečím na kolenou a prosím, takže kloudně nedošáhnu na klávesnici :)))

11 Kiki Kiki | 8. srpna 2008 v 11:31 | Reagovat

já taky já taky!  *šklebí se jak jí kolena bolej...*

12 nalinka nalinka | 15. srpna 2008 v 14:01 | Reagovat

uf... teda nemam slov... dokonalost sama... najlepsie co som kedy citala....

13 MIREK MIREK | E-mail | 12. října 2009 v 1:47 | Reagovat

...to samé jako předešlá kapitola...
...z mé strany žádné námitky........

PROBOHA NA CO JSEM SI POŘIZOVAL TO POČÏTADLO?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.